PremiumMag

Luźniejsze, blogowe wpisy na PremiumMoto.pl

porsche track experience masters polska opinia 326

Porsche Track Experience Masters – opinia | czy warto | ile to kosztuje

Zaufanie procentuje. W przypadku szkolenia Porsche Track Experience Masters to zaufanie pozwala robić Ci z samochodem rzeczy, które na innych szkoleniach ze sportowej jazdy (oraz na niższych szczeblach szkolenia Porsche Track Experience) są nie do pomyślenia. Jako pierwszy w Polsce wziąłem udział w szkoleniu Track Experience w randze Masters, aby tradycyjnie z pierwszej ręki powiedzieć Ci, czy warto.
audi a5 sportback vs kia

Kia lepsza od Audi? A5 Sportback vs Kia Stinger na filmie

Był lipiec 2018. Właśnie odebrałem testowe Audi A5 Sportback. Jeszcze tego samego dnia dzwoni do mnie Kamil (ten gość po prawej) i wyzywającym tonem stwierdza, że jeździ właśnie Kią Stinger i że ta jego Kia jest dużo lepsza i dużo tańsza od mojego Audi A5. Kiedy już pozbierałem się ze śmiechu, a trwało to jakieś 2 dni, stwierdziłem, że nadarza się dobra okazja na porównanie. Wzięliśmy więc nasze dwa sportowe, "czterodrzwiowe coupe" na krótką wycieczkę, na której zamierzałem udowodnić Kamilowi, jak bardzo się myli. Co z tego wyszło i dlaczego to wszystko trwało aż rok? Sprawdźcie poniżej.
kia platinum cup 2019 co i jak 1

Na wklepanym, czyli o ściganiu się na poważnie

„Cześć, ojciec. Potrzebuję 150 tys. zł na start w przyszłym sezonie w wyścigach Kia” – zagajam przez telefon chwilę po zakończeniu III rundy Kia Platinum Cup na torze Poznań. Rundy, w której startowałem jako występujący gościnnie, ale pełnoprawny zawodnik VIP. Miałem swój team, całe zaplecze serwisowe, namiot i samochód z własnym nazwiskiem na szybie. Przez 4 dni byłem po prostu kierowcą wyścigowym. „To chyba musiałbym sprzedać mieszkanie” – słyszę w odpowiedzi.
nowa toyota supra opinia 1

Nowa Toyota Supra przepalona – opinia | Dzienniki lipiec #01

Nie jestem fanboyem ani Toyoty Supry, ani japońskiej motoryzacji w ogóle. Nawet motocykle wole amerykańskie i niemieckie. Nie zmienia to faktu, że z ogromną ciekawością poleciałem przetestować nową Toyotę #legendaPowraca Suprę. I przy okazji nagrałem o niej film, który jest istotą tego wpisu. Na filmie rozprawiam się z licznymi kontrowersjami, które budzi nowa Toyota Supra. Pełny test pisemny niebawem.
24-godzinny wyscig nurburgring 1

Przeżyłem 24 godziny na Nurburgringu

Razem z MINI (tą marką od coraz większych i coraz szybszych samochodów) pojechałem na 24-godzinny wyścig. Wiecie, to taki wyścig, który zaczyna się jednego dnia i kończy dopiero dnia następnego, równo po 24 godzinach. To nie było 24h Le Mans. To był 24-godzinny wyścig na Nurburgringu, "Zielonym piekle", najtrudniejszym torze wyścigowym na świecie. Nie przepadam za imprezami masowymi, ale udział w tej będę wspominał do końca życia. Zaraz wyjaśnię Wam dlaczego.

Opony Ultra Ultra High Performance – o co chodzi z UUHP?

Goodyear wchodzi do segmentu opon Ultra Ultra High Performance i zaczyna pojawiać się na najbardziej emocjonujących samochodach świata. To mniej więcej tak, jakby Marcin Prokop ogłosił, że rozpoczyna karierę w MMA. Będzie o tym głośno. Nowe opony Goodyeara miałem okazję poznać bliżej na torze Ascari w towarzystwie kilkunastu Porsche 911 GT3 RS, Ferrari 488 i innych mocnych maszyn. Czas, abyście i Wy poznali UUHP, czyli sekret najszybszych samochodów na świecie. Zapraszam na krótką wycieczkę do świata Ultra Ultra High Performance!

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link