PremiumMag

Luźniejsze, blogowe wpisy na PremiumMoto.pl

najlepsze samochody miejskie ranking 1

Najlepszy samochód miejski – ranking

Miasta stawiają przed samochodami specyficzne wymagania. W miejskiej dżungli każdy skrawek przestrzeni parkingowej jest na wagę złota, w godzinach szczytu więcej czasu stoimy niż jedziemy, a częste przyspieszanie i hamowanie daje o sobie znać szczególnie wtedy, kiedy trzeba zapłacić za paliwo na stacji benzynowej. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta hybrydowe.

Porsche 959 – historia supersamochodu Porsche

Jeden z niewielu prawdziwych supersamochodów w historii Porsche, model 959 jest na tyle wyjątkowy i rzadki, że gdy ktoś dzisiaj wystawia go na sprzedaż to cena ląduje daleko poza granicą miliona Euro. Najszybszy produkcyjny wóz świata, triumfator Rajdu Paryż-Dakar i milionowa inwestycja w jednym? Na to wygląda. Poznajcie bliżej Porsche 959!

Spalanie TDI i TSI – oczekiwania vs rzeczywistość | Ile mogą palić te VW?

Dokładnie rok po pierwszej edycji eko-rajdu Volkswagen postanowił po raz drugi podjąć tę ciekawą inicjatywę. Ucieszyłem się, bo to wartościowe zawody, a pierwsza edycja zaowocowała naprawdę bardzo ciekawymi wnioskami i zaskakującymi rezultatami (np. bardzo dużymi rozbieżnościami między realnym a katalogowym zużyciem paliwa). Podczas drugiej edycji również padły kolejne rekordy dla silników TDI i TSI, a jeden z nich wykręciłem osobiście. 
bmw x6 m50d test opinia 32

Najlepsze opony zimowe – jak wybrać na podstawie testów opon

Rzadko bawię się tutaj w tematy eksploatacyjne, bo niestety słabo się znam na typowych usterkach samochodów używanych, sekwencyjnych wtryskach gazu i innych panewkach. Jest jednak pewien wyjątek! Kiedy pojawia się temat opon, to zawsze chętnie się wypowiadam. Tym razem będzie mowa o tym jak wybrać najlepsze opony zimowe i dlaczego warto pomyśleć w tym kontekście o Allegro.
toyota auris freestyle test opinia 4

Toyota Auris (i) Freestyle w Bieszczadach – relacja z wyprawy

Toyota, Bieszczady i Freestyle. Brzmi chociaż trochę intrygująco? Mam nadzieję, że tak. Za chwilę opowiem Wam, jak skojarzyć ze sobą te trzy słowa tak, aby wszystko nabrało sensu. Zapraszam na podróż hybrydowym kombi do serca Bieszczad lub po prostu do obejrzenia zdjęć, które podczas tej wyprawy dla Was przygotowałem.
O co chodzi z tym premium?!

Ten ebook zmieni Twoje spojrzenie na drogie samochody

Pobierz swój egzemplarz ebooka Premium Feel!
POBIERAM MÓJ EGZEMPLARZ
close-link