Świetnie zrealizowany film z porównania dwóch niesamowitych samochodów. Zobaczcie jak najmocniejsze drogowe Porsche w historii wypadnie w porównaniu z Nissanem Juke R.

 

 

 

Porsche 911 GT2 RS to najmocniejsze drogowe Porsche w historii. Najbardziej dziki samochód na naszej planecie. 620-konny boxer umieszczony za tylną osią i ultralekka konstrukcja, sprawiają, że nawet najbardziej doświadczeni kierowcy czują przed GT2 ogromny respekt.

Juke R to sensacja w świecie supersamochodów. Powstał w wyniku przeszczepienia całej technologii niesamowitego GT-R-a do nadwozia małego, miejskiego SUV-a. Ta szalona wizja crossovera posiada napęd na wszystkie koła i niemal 500-konny silnik V6.

Dziennikarz prestiżowego magazynu Car and Driver postanowił skonfrontować ze sobą te dwa potwory.

Zapraszamy na film:

 

 

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany