Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym kupisz lub wypożyczysz samochód klasy wyższej? PremiumMoto.pl prezentuje listę najlepszych w Polsce salonów i wypożyczalni z samochodami klasy premium oraz luksusowymi – nowymi i używanymi. To profesjonalne firmy z doświadczeniem, spełniające najwyższe standardy obsługi klienta o ponadprzeciętnych wymaganiach.

 

Salony samochodów klasy premium i luksusowych

v12_logo

V12 Premium Sports and Classic Cars

V12 to niezależny salon typu multibrand. Dzięki dobrym relacjom właściciela – byłego dyrektora pierwszego autoryzowanego salonu Ferrari w Polsce – z wyselekcjonowaną grupą europejskich oficjalnych dealerów, V12 posiada szeroką ofertę samochodów nowych, demonstracyjnych i używanych. Na życzenie V12 pomaga w konfiguracji samochodu i jego zamówieniu na najbardziej korzystnych warunkach. Salon zajmuje się również wszystkimi procedurami związanymi z importem samochodu, doborem oferty leasingowej czy ubezpieczeniowej. V12 oferuje również możliwość odkupienia auta w rozliczeniu. V12 Premium Sports & Classic Cars to pasja i doświadczenie potrzebne przy zakupie samochodu klasycznego.

Dane kontaktowe:

lokalizacja Jasnogórska 1, 31-358 Kraków

telefon012 293 19 00, 604 595 344

info@v-12.plmail

godzinyPn-Pt 9.00-19.00 Sb 9.00-15.00

www v12salon.pl

otomotoOferta na Otomoto.pl

 

 bestauto_pl

Bestauto.pl – Motoplast Sp. Z o.o. S.k.a.

Bestauto.pl specjalizuje się w sprzedaży samochodów luksusowych dla osób o ponadprzeciętnych wymaganiach. Oferta obejmuje ponad sto samochodów dostępnych od ręki lub pomoc w sprowadzeniu wymarzonego modelu. Uzupełnieniem oferty są auta z segmentu 4×4 wiodących producentów. Bestauto.pl oferuje bogato wyposażone, „młode” rocznikowo samochody z małymi przebiegami w bardzo dobrej cenie. Większość samochodów objęta jest fabryczną gwarancją producenta. Samochody można sfinansować w jednym z korzystnych wariantów kredytowych lub skorzystać z leasingu dla firm. Bestauto.pl proponuje również pakiety ubezpieczeniowe najlepszych firm, profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe oraz dodatkowe pakiety gwarancyjne. Na wszystkie samochody wystawiamy fakturę VAT.

Dante kontaktowe:

lokalizacjaKatowicka 31, 42-262 Kolonia Poczesna

telefon(+48) 694 78 88 78

mailbiuro@bestauto.pl

godzinyPn-Pt 9.00-17.00; Sb 10.00-13.00

wwwbestauto.pl

otomoto Oferta na Otomoto.pl

 

autocar

AutoCar Piotr Dutkiewicz

Dzięki wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej oraz finansowej AutoCar zdobyła niezbędne doświadczenie, które wyróżnia ją na tle konkurencji. AutoCar posiada kompleksową ofertę obejmującą szeroko pojęty zakres obsługi samochodów. Przy zakupie i sprzedaży samochodów nowych oraz używanych pośredniczy zespół dedykowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.  Oprócz sprzedaży oraz zakupu, w ramach współpracy firma AutoCar zajmuje się także przeglądem auta w najwygodniejszy dla Klienta sposób – odbieranie oraz odstawianie samochodu na miejsce wybrane przez Klienta. Ponadto, firma dokonuje serwisu, weryfikacji stanu technicznego oraz wszelkich napraw włączając również likwidację szkód. Firma zajmuje się wszelkimi zleceniami w zakresie obsługi samochodów, w tym – usługami wynajmu luksusowych aut.

Dane kontaktowe:

lokalizacjaFlisa 4/IIp,
02-247 Warszawa

telefon(+48) 605 909 999

mailbiuro@autocar.net.pl

godzinyPn-Pt 9.00-17.00

wwwautocar.net.pl

otomoto Oferta na Otomoto.pl

 

Wypożyczalnie samochodów klasy premium i luksusowych

premium4rent-wypozyczalnia

Premium4Rent

Premium4Rent to jedna z wiodących wypożyczalni samochodów klasy premium na polskim rynku. Wypożyczalnia oferuje wynajem długo i krótkoterminowy oraz bezgotówkowy wynajem pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

Premium4Rent wyróżnia się młodą i luksusową flotą pojazdów, która obejmuje wyższe modele BMW, Porsche, Audi i Mercedesa z homologacją 4 lub 5 osobową. Premium4Rent to również samochody sportowe oraz luksusowe busy, a na życzenie wypożyczalnia może zaproponować dowolny samochód segmentu premium. W przypadku wynajmu długoterminowego klienci wypożyczalni mogą skorzystać z indywidualnej oferty zależnej od marki samochodu i okresu najmu. Dodatkowymi usługami dopełniającymi wynajem samochodu jest m.in. możliwość wynajęcia kierowcy, wyposażenia dodatkowego czy podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce. Premium4Rent proponuje też pomoc w zarządzaniu flotą – dopasowany do indywidualnych potrzeb, kompleksowy pakiet usług premium4rent service concierge. Obejmuje on finansowanie i ubezpieczenie pojazdów, ich inspekcję, utrzymanie i naprawę – od nadwozia i dodatkowego oprzyrządowania po opony – administrowanie i zarządzanie pojazdem pod każdym względem operacyjnym, prawnym i technicznym. Dla stałych klientów Premium4Rent przewiduje szereg atrakcyjnych rabatów przy wynajmie samochodów.

Dane kontaktowe:

lokalizacja ul. Sportowa 8B/205, 81-300 Gdynia

telefon503 476  938, 533 796 500

info[at]premium4rent.eumail

godzinyPn-Nd

www premium4rent.eu

 

 

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany