Zobaczcie jak mistrza świata Formuły 1 Sebastian Vettel radzi sobie w walce wręcz. Vettel nie tylko doskonale zna Kung Fu, ale posiada również nadprzyrodzone zdolności… chociaż o tym akurat wiemy. W filmie pomaga mu Celina Jade – holywoodzka aktora, modelka i mistrzyni sztuk walki – w jednej osobie! Zobaczcie „Drive Of The Dragon” oraz materiał z produkcji tego sympatycznego filmu.

 

Nie wiemy jak Wy, ale na PremiumMoto powoli zaczynamy być znudzeni powagą i pompatycznością włoskich producentów supersamochodów. Wszystkie filmowe produkcje Ferrari, Lamborghini czy Pagani przepełnione są poważną muzyką, pełną dramaturgią i mroczną atmosferą. A przecież można inaczej, co udowadnia Infiniti. Japończycy proponują nam luźniejszą konwencję i Kung Fu w wykonaniu Sebastiana Vettela oraz pięknej Celin Jade. Z filmu dowiecie się, że Infiniti FX ma kamerę cofania i okno dachowe, a Vettel dysponuje nadprzyrodzonymi zdolnościami…

I jeszcze materiał o powstawaniu filmu

 

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany