Międzynarodowy salon samochodowy – relacja, której nie zapomnisz

Salon samochodowy jak ten w Genewie czy we Frankfurcie może kojarzyć się Wam z… samochodami. I słusznie. Jeżeli pierwszym, co przychodzi Wam do głowy, są (piękne, gorące, seksowne) hostessy to jeszcze lepiej, bo przecież o samochodach wiemy wszystko jeszcze przed ich oficjalną premierą na targach. Ale największe salony samochodowe to coś znacznie więcej, coś, na co zapewne jeszcze nikt nie zwrócił Wam uwagi.
dziewczyny salonu w genewie

Dziewczyny 86. Salonu w Genewie – zdjęcia

Już się przyjęło, że obowiązkowym punktem relacji z każdego salonu samochodowego jest galeria z dziewczynami (hostessami), które mają przyciągać dziennikarzy do prezentowanych samochodów. Niech zatem tradycji stanie się zadość – zapraszam do galerii zdjęć dziewczyn z 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Dla urozmaicenia będą również panowie.
premiery-salonu-genewa-2015

Genewskie „kasztany” – przegląd najstraszniejszych nowości

„Po co marzyć o czymś, o czym nie ma sensu marzyć” - pytał Jeremy Clarkson przy okazji recenzji Bugatti Veyrona. No właśnie. Po co zadręczać się marzeniami o supersamochodach, których nigdy nie będzie nam dane poprowadzić. Lepiej ponabijać się z tych, których i tak poprowadzić byśmy nie chcieli. Na tegorocznym Salonie Samochodowym w Genewie znaleźliśmy kilka takich aut

Dziewczyny salonu samochodowego w Genewie 2013

Samochody w Genewie jak zwykle musiały ustąpić miejsca gorącym nowościom z całej Europy. W halach Palexpo można było zobaczyć (i podziwiać) dziewczyny z niemal całego kontynentu. Poza dobrze znanymi modelami po lekkim liftingu natrafiliśmy też kila ciekawych premier. Zapraszamy do naszej obszernej galerii.
Genewa 2012 - dziewczyny

Geneva Motor Show 2012 – kobieca perspektywa

Kto i kiedy po raz pierwszy wpadł na pomysł postawienia kobiety przy samochodzie? Nie wiadomo. Powszechnie wiadomo jednak, że ładna (lub „odpowiednio” ubrana) dziewczyna potrafi przyciągnąć tłumy, nawet do najbardziej szpetnej ekokreacji na czterech kołach. Jak wyglądało to na tegorocznym salonie w Genewie? Zobaczcie sami.
Geneva 2012 - relacja

Geneva Motor Show 2012 – relacja

Genewski salon pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość, a w szczególności na pozostałe dziewięć miesięcy 2012 roku. Upłyną one pod znakiem wyjątkowych, emocjonujących (ale nie tylko sportowych) samochodów – takich, które kochamy najbardziej. Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie najbardziej istotnych premier, jakich byliśmy świadkami w Genewie. Już bez szkiców, domysłów i zdjęć studyjnych - całkowicie oficjalnie i konkretnie o tym, co zgotowali nam producenci samochodów z całego świata.
geneva_girls-34

Dziewczyny 82. Salonu Samochodowego w Genewie

Żadna szanująca się relacja z salonu samochodowego nie może obyć się bez galerii poświęconej tylko i wyłącznie hostessom. Dlatego i my zapraszamy Was do podziwiania najpiękniejszych kobiet tegorocznego Moto Show w Genewie. Przygotowaliśmy całkiem pokaźną kolekcję zdjęć. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.