Może i Volkswagen z dieslem pod maską to motoryzacyjny banał i sztampa, ale Jetta z rewelacyjną wysokoprężną jednostką 2,0 TDI to kompletna i solidna propozycja wśród kompaktowych limuzyn rodzinnych. Prezentujemy naszą galerię Jetty w bogatej wersji Highline z chromowanymi wstawkami i 17-calowymi felgami, które znakomicie uzupełniają głęboką, elegancką czerń lakieru.

 

 

 Zobacz nasz test Volkswagena Jetty 2,0 TDI Highline

 

 

zdjęcia: Michał Korniejczuk

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. Volkswagen Jetta test -

    […] Najnowsze filmyDesignerska finezja JaguaraAudi R8 LMS na opuszczonym torze w Terramar GalerieVolkswagen Jetta 2,0 TDI Highline – nasza sesjaCzerwiec 20th, 2012Volkswagen Up – nasza sesjaCzerwiec 3rd, 2012 /* */ Najczęściej […]

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany