Lamborghini jako pierwsza włoska marka udostępniła możliwość zwiedzania swojego muzeum za pośrednictwem internetu. Wirtualny spacer pozwala poznać niesamowite zbiory Lamborghini, a nawet zasiąść za kierownicą niektórych z eksponowanych modeli. Chociażby w tym momencie.

 

 

Dzięki technologi podobnej to Google Street View oraz uprzejmości Lamborghini fani marki z całego świata mogą w dowolnym momencie wybrać się na wirtualny spacer wśród supersamochodów z bykiem na masce.

Wystarczy komputer lub tablet aby móc zwiedzić ponad 1500 metrów kwadratowych, na których znajdziemy niezwykłe okazy Lamborghini. Począwszy od Miury z 1963 roku po niezwykle rzadkie, współczesne modele – Reventona, Estoque, czy Sesto Elemento. Co więcej wirtualny zwiedzający ma możliwość zajęcia miejsca za kierownicą niektórych egzemplarzy i podziwiania niezwykłych detali wnętrza dzięki interaktywnej nawigacji po zdjęciach w dużej rozdzielczości. Tak więc, nie spać, zwiedzać muzeum Lamborghini.

Wyświetl większą mapę

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany