Najbardziej udane debiuty producentów slotów w 2022 roku

Sektor iGamingu już teraz jest ogromny i bardzo trudno jest w niego wejść. Obecnie już nawet trudno być na bieżąco z hitami od renomowanych firm, a co dopiero kogoś, kto stawia w tym świecie swoje pierwsze kroki.

Mimo wszystko regularnie pojawiają się nowi producenci, którzy starają się wyróżnić czymś na tle konkurencji. W tym przypadku liczy się przede wszystkim kreatywność oraz wyróżniająca się oprawa audiowizualna. Jeśli ktoś spełni te dwa kryteria, to być może uda mu się przebić na powierzchnię, a jego grę zobaczy większa część odbiorców. Większość z tych gier można spotkać po przejściu procesu Ice Casino logowanie. Operator kasyna stara się gromadzić wszystkie najważniejsze gry, więc można liczyć nawet na możliwość zabawy przy produkcjach od mniej popularnych dostawców.

Niniejsze zestawienie dowodzi, że dobra gra niekoniecznie musi pochodzić od giganta iGamingu. Oto zestawienie z najlepszymi debiutami w 2022 roku.

Armadillo Studios i automat 15 Armadillos

Ta gra po prostu musiała się spodobać graczom. Gdyby nie logo wyświetlane na początku, można by ją z powodzeniem przedstawić jako jeden z kolejnych hitów od Pragmatic Play, czy NetEnt. Twórcy podeszli do zadania bardzo ambitnie i postawili na ogólną jakość. Dlatego pod względem technicznym po prostu nie ma tutaj słabszych stron.

Już przy pierwszym uruchomieniu gracz jest zaciekawiony ze względu na kilka elementów, które uwypuklają się na głównym ekranie rozgrywki. Mowa o aż pięciu różnych Jackpotach oraz pięciu tajemniczych ikonach ze zwierzętami pod bębnami. Symbole te odpowiadają analogicznym obrazkom, wyświetlanym na bębnach. Zgodnie z kolejnymi trafieniami wzrasta ich poziom, co zwiększa możliwości potencjalnych wygranych.

Oprócz tego można liczyć na specjalną grę bonusową, symbole Wild, darmowe spiny oraz całkiem dobrze wypłacające standardowe symbole, z których wygrane prezentują się w następujący sposób:

Symbol X3 X4 X5
10 0,3 0,6 1,2
J 0,3 0,7 1,4
Q 0,4 0,8 1,6
K 0,4 0,9 1,8
A 0,5 1 2
Wydra 1 1,5 3
Wąż 1,25 2 3,5
Aligator 1,5 2,5 4
Puma 2 3 5
Orzeł 2,5 5 10
Free Spins 2 10 50

Gra ma całkiem solidny współczynnik zwrotu do gracza — RTP 94,7% oraz wysoką zmienność wyników, co zapewnia, że każda rozgrywka może zakończyć się w nieoczekiwany sposób. Dzięki temu udało się osiągnąć naprawdę dobry debiut, który daje Armadillo Studios spore możliwości rozwoju.

Four Leaf Gaming i automat Clover Fortunes

Studio Four Leaf Gaming postawiło na grę, nawiązująca do ich nazwy. Być może był to właśnie zabieg mający na celu zapisanie w pamięci odbiorcy, kto jest producentem. Automat przenosi gracza do kolorowego świata magii i wróżek, gdzie główne skrzypce odgrywa natura i wszechogarniająca zieleń. Głównym symbolem w grze jest czterolistna koniczyna, która ma bardzo rozbudowane możliwości — jest Scatterem i dodatkowo, o ile trafi się rzadkie kombinacje, ostatecznie może przyznać nawet nagrodę w postaci 10 000 razy zakładu nominalnego.

Rozgrywka wygląda dość standardowo, ale trzeba przyznać, że do tego slotu upakowano całkiem sporą liczbę funkcji dodatkowych, które obejmują bonusy losowe, ale także możliwość ich wykupienia. Powiedzieć, że na ekranie tego automatu do gier dzieje się sporo, to niedomówienie. Dlatego warto sprawdzić tę produkcję na własną rękę, bo naprawdę robi spore wrażenie, a z pewnością mało który fan gier losowych zdążył na nią wpaść.

Na wyróżnienie zasługuje wysoki współczynnik RTP — 95% oraz wysoka zmienność wyników. Przy tak rozbudowanej produkcji to standard, więc nie należy obawiać się, że na ekranie mało się dzieje. Wręcz przeciwnie — cały czas uruchamiają się jakieś interesujące bonusy i trafienia — chodzi jedynie o to, że rozbieżność pomiędzy standardowymi a najwyższymi potencjalnymi trafieniami, jest wręcz ogromna.

Jeśli jeszcze nikt nie miał możliwości zabawić się w grze Clover Fortunes, to warto ją sprawdzić, bo pomimo tego, że jest debiutem, rozgrywka, jaką oferuje, jest bardzo orzeźwiająca i oryginalna.

Inne gry warte uwagi

2022 rok się jeszcze nie skończył, więc można liczyć na dalsze udane debiuty. Branża iGamingu rozrasta się z zatrważającą prędkością i dzisiaj już trudno stwierdzić, jakie są jej granice. Pomimo tego, że w Polsce wprowadzono bardzo restrykcyjne prawo, jeśli chodzi o gry losowe, to tak naprawdę niewiele się zmieniło, a kolejne automaty do gier cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców.

Ponadto wszystkie sloty są dostępne całkowicie za darmo, co pozwala internautom grać bez jakichkolwiek ograniczeń. Wystarczy wybrać sobie konkretną grę i można się bawić do woli. To doskonały sposób na sprawdzenie zarówno powyższych produkcji, jak i kolejnych premier, które regularnie pojawiają się w wersjach demo. Dlatego warto obserwować sektor automatów do gier, bo w ostatnim czasie dzieje się naprawdę sporo. Kto wie, może któryś ze wspomnianych debiutantów dołączy kiedyś do znamienitego grona i zasiądzie wśród takich potęg jak NetEnt, czy Play’n Go. Biorąc za przykład powyższe produkcje, można stwierdzić, że wystarczy ciekawy pomysł, oryginalna rozgrywka oraz bardzo dobre wykonanie i nawet tak odległe cele będą możliwe do osiągnięcia.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image