Długie oczekiwania na premiery PS5 w 2022 roku, co robić w międzyczasie?

Jak powszechnie wiadomo, nowa generacja konsol istnieje już od jakiegoś czasu, ale trwająca globalna pandemia cofnęła rozwój gier — więc jako gracze nie mieliśmy zbyt wielu powodów do nowych rozgrywek w kolejnych odsłonach. Jednak, na szczęście, zaczyna się to zmieniać i dzięki temu, mamy listę nadchodzących premier na PS5, na które trzeba koniecznie zwrócić uwagę.

Od gier typu triple-A do niezależnych, takich jak Stray, przyszłość gier na PS5 wygląda całkiem świetlanie. Jednak z powodu ciągłych opóźnień i zmian śledzenie wszystkich nowych gier staje się coraz trudniejsze. Aby ułatwić, owo śledzenie przygotowaliśmy listę nadchodzących gier na PS5 na rok 2022, pomagając Ci śledzić, kiedy i gdzie możesz zagrać w następną wyczekiwaną grę. Jeśli męczy Cię czekanie na kolejne premiery, możesz zagrać np. gry hazardowe na dostarczane przez https://icecasino.com/pl. Zaletą tego serwisu w stosunku do gier na PS5 jest to, że gdy dostępne są od ręki o każdej porze dnia i nocy i nie musisz czekać miesiącami na kolejne wydania, bo wybór jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.

Istnieją już dziesiątki wydań z 2022 r., których nie możemy się doczekać, co sprawia, że ​​wybór krótkiej listy naszych najbardziej oczekiwanych gier na PS5, jest trudnym zadaniem, ale poniżej znajdują się gry, w które chcielibyśmy zagrać już teraz. Gry są wymienione w kolejności wydania — od najwcześniejszych do najpóźniejszych wydań.

Najbardziej wyczekiwanymi tytułami w 2022 roku są:

  1. Uncharted Legacy of Thieves Collection;
  2. Sifu;
  3. Horizon Forbidden West;
  4. Elden Ring;
  5. Gran Turismo 7;
  6. Forspoken;
  7. Ghostwire: Tokyo;
  8. God of War Ragnarok;
  9. Hogwarts Legacy.

Jeśli tytuły z zestawienia nic Ci nie mówią, poniżej znajdziesz więcej informacji na temat nadchodzących premier.

Uncharted Legacy of Thieves Collection

Obie gry: Uncharted 4: A Thief’s End i Uncharted: The Lost Legacy, jako Legacy of Thieves Collection są zdecydowanie najbardziej dopracowane i grywalne. Obie nadal wyglądają absolutnie fantastycznie nawet pół dekady po premierze, więc żadna z nich nie wymaga remasteringu, ale jesteśmy najbardziej podekscytowani potwierdzonym wzrostem wydajności w najnowszej odsłonie. Obie gry będą mogły działać z prędkością do 120 klatek na sekundę, co sprawi, że wybuchowa akcja, z której znana jest seria Uncharted, będzie jeszcze bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek.

Sifu

Wygląda jak symulator John Wick/The Raid, którego oczekiwaliśmy, Sifu natychmiast przykuwa naszą uwagę, gdy po raz pierwszy został zaprezentowany podczas transmisji na żywo State of Play. Ta bijatyka skoncentrowana na sztukach walki rzuci Cię, jako młodego człowieka, na poszukiwanie zemsty na pięciu zabójcach, którzy zamordowali Twoją rodzinę. Zainspirowani kung-fu Pak Mei, gracze będą mieli dostęp do ponad 150 różnych ataków i będą musieli zapamiętać większość z nich, jeśli będą chcieli przetrwać i pokonać Sifu. Charakterystyczny styl artystyczny to kolejny aspekt Sifu, dostarczający nowe doświadczenia.

Horizon Forbidden West

Kontynuacja jednego z najpopularniejszych ekskluzywnych tytułów na PS4, Horizon Forbidden West, nadchodziła od dawna. Nie możemy się doczekać powrotu do świata wędrujących mechanicznych bestii Horizon i rozwikłania kolejnej tajemnicy, jednocześnie niszcząc zasoby i pokonując wrogów. Horizon Forbidden West obiecuje jeszcze większą różnorodność wrogów, zróżnicowaną pod względem środowiskowym mapę i wciągającą historię, w której powracająca bohaterka Aloy będzie poszukiwać źródła tajemniczej plagi, która zabija wszystko, co napotyka.

Elden Ring

Niewielu programistom udaje się wypracować szacunek poprzez rozpoznawalność nazwy jako From Software. Wielu graczom wystarczy sama wiedza, że ​​From pracował nad tą grą. Elden Ring wygląda na kolejne arcydzieło umysłu Hidetaki Miyazakiego. Legendarny reżyser gry tym razem połączył siły z autorem Game of Thrones, Georgem R.R. Martinem, więc spodziewamy się, że Elden Ring zaoferuje bogatą historię i głęboko wciągający świat do przemierzenia. Mówiąc o świecie gry, Elden Ring jest pierwszą prawdziwie otwartą grą z gatunku Souls.

Gran Turismo 7

Gry wyścigowe to często miara do oceny prawdziwej mocy nowej konsoli, a Gran Turismo 7 z pewnością zapowiada się na fantastyczną prezentację graficznego potencjału PS5. Ostatnia gra z serii, Gran Turismo Sport, skończy pięć lat w 2022 roku, więc pełna pasji społeczność GT zdecydowanie zasługuje na nowy tytuł w serii. Podczas gdy seria Xbox Forza Horizon koncentruje się na bardziej zręcznościowej jeździe, Gran Turismo jest znane z zapewniania „prawdziwego symulatora jazdy”.

Forspoken

Nowej generacji konsol często towarzyszy szereg zupełnie nowych tytułów, a Forspoken zdecydowanie wygląda jak powiew świeżego powietrza w porównaniu do tych samych starych sequeli i rebootów serii. Forspoken pojawi się wyłącznie na PS5 i PC w maju i zrobiło na nas poważne wrażenie podczas niedawnej prezentacji demonstracyjnej. Gra będzie podążać za młodą bohaterką imieniem Frey, która zostaje przeniesiona z Nowego Jorku do fantastycznego świata Athia i musi użyć swoich nowo nabytych magicznych mocy, aby znaleźć drogę do domu. Rozgrywka kładzie duży nacisk na szybkość i mobilność, a Frey będzie w stanie wykonywać zasadniczo magiczny parkour, aby poruszać się po rozległym otwartym świecie gry.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo to jednoosobowa gra przygodowa dla aktywnych, która daje dostęp do szeregu paranormalnych zdolności, aby pokonać duchy nawiedzające słynną stolicę Japonii. Zdecydowanie trzeba umieść Ghostwire w sekcji „gry, z których chcielibyśmy zobaczyć więcej”. Widzieliśmy tylko niewielką, rozgrywkę, ale to, co zostało zaprezentowane do tej pory, z pewnością przyciąga uwagę.

God of War Ragnarok

Początkowy zwiastun God of War Ragnarok zawierał słabą rozgrywkę i nie zawierał żadnego materiału filmowego. W rzeczywistości nawet nazwa gry została potwierdzona dopiero później. Ponowne uruchomienie God of War w 2018 roku było naprawdę wyjątkową grą i nie możemy się doczekać ponownego połączenia z Kratosem i Atreusem, którzy wyruszą przez Dziewięć Królestw, przygotowując się na przepowiedziany koniec świata. Spodziewamy się, że odkryjemy nowe, oszałamiające światy, więcej brutalnych, ale bardzo satysfakcjonujących walk z serii, wciągającą narrację i szansę na ponowne rzucenie toporem Lewiatan.

Hogwarts Legacy

Chłopiec, który postawił pierwsze kroki w kultowej szkole magii w Hogwart, a którego nie trzeba przedstawiać to główna postać Hogwarts Legacy, które pozwoli graczom stworzyć własną postać, a następnie żyć życiem młodego czarodzieja z mroczną tajemnicą do rozwikłania. Wcielając się w postać słynnego czarownika, zostaniesz przydzielony do jednego z czterech domów Hogwartu. Gra nie opiera się jedynie na motywie filmu, więc Hogwarts Legacy może być grą, o której fani Harry’ego Pottera marzyli od lat.

Gdyby jednak dało się pograć już teraz

Oczekiwanie na kultowe tytuły i premiery gier zawsze wymaga cierpliwości, ale jak mówi przysłowie, cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie. Zatem wyczekiwanie nowych gier na pewno spotęguje wrażenia, ale długie czekanie może być nurzące. Dlatego możesz skorzystać z oferty zaproponowanego kasyna internetowego, które urozmaici Ci czas oczekiwania i sprawi, że zapomnisz o premierach, na rzecz wyjątkowych gier online.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image