porsche vs porsche trailer

Porsche vs… Porsche, czyli zwiastun drugiej dużej produkcji filmowej

Po spektakularnym sukcesie filmu Audi A5 Sportback vs Kia Stinger razem z Kamilem zabraliśmy się za kolejną dużą produkcję. Nie wiem, jaki proces twórczy sprawił, że postanowiliśmy, że będzie to porównanie dwóch Porsche, ale na tym stanęło. Przy wsparciu Motoselo – najlepszego portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi –wsiedliśmy samochody i ruszyliśmy na kilkudniowy plan zdjęciowy.

To było intensywne kilka dni i ambitna produkcja z harmonogramem napiętym jak… skóra na kierownicy Porsche. Kamil wyżywał się aktorsko, a ja starałem się nie wypaść gorzej i przy okazji pilnowałem, żeby starczyło nam czasu na duble i kolejne, czasochłonne pomysły Kamila.

Ale udało się. Powstała ponad 20-minutowa produkcja z rozmachem i gościnnym udziałem gwiazd YouTuba, sportu i estrady.

 

Prosche vs Porsche wspiera Motoselo

Ambitne produkcje mają to do siebie, że wymagają budżetu. Dlatego w tym miejscu należą się wielkie podziękowania naszemu głównemu patronowi – Motoselo, czyli najlepszemu portalowi z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, na którym za darmo możecie wystawić samochód, albo jakiś znaleźć.

Całkiem możliwe, że na Motoselo niebawem znajdziecie również jeden z samochodów, które testowaliśmy na filmie. A samochody z filmową historią to zawsze dobra inwestycja.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image