Wśród krajów Europy Wschodniej, Polska zajmuje 3 miejsce pod względem upowszechniania sportu wśród młodzieży. Na tak wysoki wynik składa się kilka czynników, ale najważniejsze z nich to stworzenie sprzyjającego środowiska dla sportowców i kibiców oraz uczynienie sportu nowoczesnym trendem! Jak to działa i na jakie dyscypliny jest obecnie największe zapotrzebowanie? Czytaj dalej!

 

Tenis – jako lider nowej szkoły sportowej

Wśród całej różnorodności dostępnych dyscyplin sportowych, na polskim rynku jest niezliczona ilość liderów, którzy wciąż biją wszelkie rekordy popularności. Aktywne wsparcie fanów oraz sponsoring większości profesjonalnych klubów tylko zwiększa popularność tych sportów, również przyciągając coraz więcej początkujących sportowców. Chodzi nam oczywiście o dwóch liderach – piłce nożnej i eSporcie. To właśnie te dwa sporty, które zdobyły uwagę ogromnej publiczności i w ciągu ostatnich 3 lat są w TOP rankingach bukmacherów oraz innych portali sportowych. Jednak ta lista szybko się powiększa, a do całkiem uznanych liderów aktywnie podchodzi nowa, ale bardzo znana na całym świecie dyscyplina – tenis!

 

Zainteresowanie tym sportem pojawiło się w Europie Wschodniej dość dawno. Dopiero w ciągu ostatnich 10 lat Polska Liga Tenisowa zdołała wykształcić prawdziwych profesjonalistów, którzy dziś osiągają znakomite wyniki na arenie światowej.  Ogromny wkład w rozwój tego sportu wniosły również organizacje zewnętrzne, takie jak lider zakładów Vulkan.bet. Sponsorowanie młodych klubów, daje motywację i zainteresowanie sportowcom, a tworzenie lepszych warunków na portalu bukmacherskim w postaci – wyższych kursów, specjalnych bonusów tematycznych dla fanów danej dyscypliny jest również najlepszym rodzajem promocji danej dyscypliny!

 

Osiągnięcia naszych sportowców na arenie międzynarodowej

Aby skutecznie zrozumieć, dlaczego tenis zyskuje w naszym kraju na popularności, warto również wspomnieć o naszych sportowcach, na których wspólnie stawiamy zakłady bukmacherskie i wygrywamy!

 

Polka Martyna Kubka awansowała do rundy kwalifikacyjnej turnieju ITF W25 w Karagandzie w Kazachstanie. Turniej Karaganda Open 1, (rozgrywany na otwartym korcie) przyciągnął w tym roku rekordową sumę 25 000 dolarów w nagrodach pieniężnych. Główne rywalki Martyny to Maria Melnikova z Rosji, Julia Hatuka z Białorusi i Susan Lamens z Holandii. 

 

W turnieju ITF M25, który w odróżnieniu od turnieju kobiet odbywa się w stolicy Kazachstanu Nur-Sułtanie, startowali również Michał Dembek i Piotr Pawlak. Pula nagród w turnieju również wynosiła 25 000$, a głównymi rywalami naszych graczy byli Rosjanie Andrey Kuznetsov i Konstantin Kravchuk.

Nasze trzy najlepsze zawodniczki Urszula Radwańska, Katarzyna Peter i Alicja Rosolska otworzyły turniej WTA 250 na Wyspach Kanaryjskich. Turniej Tenerife Ladies Open 2021 zapowiada się jako jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku z pulą nagród 235 200 dolarów, dlatego warto zrobić swój zakład na tenisa! Urszula Radwańska zakwalifikowała się już do dwóch etapów i będzie partnerką Katarzyny Peter w grze podwójnej.

Jak możemy wesprzeć naszych sportowców?

Wspieranie naszych sportowców we wszystkich przyszłych mistrzostwach i turniejach jest naprawdę emocjonującym i ekscytującym procesem. Aby dzielić niepowtarzalne emocje zwycięstwa z ulubionymi sportowcami – warto postawić zakład u najlepszego bukmachera w kraju!

Obstawianie meczy jest najlepszym zwłaszcza w trybie Live, ponieważ w ten sposób otrzymujesz kilka korzyści naraz:

 

– Kursy powiększone

– Szansa na lepszą kontrolę sytuacji na boisku oraz możliwość podejmowania szybkich decyzji.

– Zyskanie niepowtarzalnej atmosfery!

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image