Remedium na stres

Każdy z nas doświadcza wzlotów i upadków, zmian nastroju, okresów, w których dominują pozytywne lub negatywne odczucia. Niestety, te ostatnie zdarzają się częściej – współczesny tryb życia sprzyja wzmożonemu poziomowi stresu, presja goni nas w życiu prywatnym i zawodowym. Chcielibyśmy zadowolić wszystkich, co nigdy nie będzie możliwe. Na szczęście wielu z nas ma wykształcone mechanizmy, dzięki którym możemy odmienić zły dzień w dobry. Dla niektórych będzie to film, lampka wina, dla innych impreza z przyjaciółmi, medytacja, joga, dla jeszcze innych coś związanego z adrenaliną. Dla tych, którzy niechętnie patrzą na skoki ze spadochronem mamy lepsze (a na pewno mniej ryzykowne dla zdrowia) – gry hazardowe. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić 10 automatów do gry online, które gwarantują przyspieszone bicie serca, szybką wygraną, a zatem – lepszy nastrój.

 

Automaty online

W tym artykule zajmiemy się dziesięcioma automatami online, które gwarantują świetną rozrywkę, oderwanie od rzeczywistości i możliwość wygranej. Są to:

 

  1. Jumanji
  2. Cyrus The Virus
  3. Book of The Dead
  4. Highway to Hell
  5. Just Jewels 
  6. Arowana luck
  7. Black Horse
  8. Captain Shark
  9. Dracula
  10. Mystery Jack

 

Zanim przejdziemy do właściwych automatów, wyjaśnijmy krótko czym one są, reguły gry i możliwości wygranej. Oczywiście każdy z nas widział prawdziwy automat do gry, jeżeli nie w prawdziwym życiu to na filmie lub zdjęciu. To metalowa skrzynia z ekranem, slotem na żetony lub monety i dźwignią z boku – od tej dźwigni automat wziął nazwę Jednorękiego bandyty. Po wrzuceniu żetonu pociąga się za dźwignię a na ekranie, czyli interfejsie, zaczynają przewijać się obrazki – trwa losowanie. Nasza wygrana zależy od układu obrazków, które zatrzymają się w wyznaczonych polach. Oczywiście najlepszym wynikiem jest rząd tych samych. Jeżeli nam się nie powiedzie, musimy spróbować swojego szczęścia znowu. W przypadku automatów online zasada jest taka sama. Ekran jest zastąpiony wirtualnym, animowanym interfejsem a zamiast dźwigni, którą musimy pociągnąć, klikamy przycisk na ekranie, który zwalnia bębny. Zakłady również ustalamy online za pomocą internetowych płatności. Dodatkowo mamy wiele ciekawych bonusów a programów lojalnościowych. Tak, na przykład, Vulkan Vegas kod promocyjny pozwala wszystkim nowym użytkownikom otrzymać najwyższe bonusy powitalne oraz dodatkowe 50 darmowych obrotów bez depozytu. To wygodna współczesna wersja dobrze znanej rozrywki, która dostępna jest dla każdego z dostępem online.

 

Gra warta świeczki

Pierwsza gra w naszym rankingu to Jumanji, gra zainspirowana filmem z 1995 roku. Kto nie pamięta dzielnych zdobywców walczących z przeszkodami i zwrotami akcji na planszy z piekła rodem? W tym automacie, którego interfejs stylizowany jest na ową planszę mamy pięć rolek z trzema, czterema lub pięcioma polami. Symbole obejmują litery i wizerunki pelikana, lwa, nosorożca i krokodyla. Najwyżej punktowanym symbolem jest lew, który zapewnia pomnożenie wygranej przez czternaście. W grze Jumanji symbol Wild zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter. Jumanji to z pewnością wciągający i ciekawie zaprojektowany automat online.

Kolejną grą, którą polecamy jest Cyrus the Virus. Kto w obecnym świecie nie chciałby własnoręcznie ukręcić głów paru wirusom? My na pewno! Tutaj możemy pozbawić życia siedem rodzajów wirusów zanim staną się za duże. Gra rozwija się nieco na podobieństwo infekcji, a na wygraną (podobnie jak na przyjście do zdrowia) trzeba nieco poczekać – ale warto! W automacie Cyrus the Virus gramy na pięciu bębnach, które dają dziesięć możliwości wypłat. W grze możliwa jest dwukierunkowa wygrana, dzięki dwóm liniom wypłat: liczonym od prawej i od lewej, które dają dwukrotnie więcej możliwości lukratywnego ułożenia symboli. W grze można określić wysokość wkładu przez podanie wielkości monety. 

Nie daj się zabić

Book of the Dead to motyw dobrze znany z gier przygodowych, który został przeniesiony na poziom automatów online. Ma ciekawą oprawę graficzną inspirowaną starożytnym Egiptem (kto nigdy nie chciał poczuć się jak Indian Jones?), pięć rolek z trzema symbolami w każdej. Symbolem o największej wartości jest postać głównego bohatera, Rich Wilde’a. Po pociągnięciu za (metaforyczny) drążek mamy możliwość pomnożenia naszego wkładu nawet dwudziestokrotnie. Według ekspertów jest to gra dla nieco bardziej doświadczonych, którzy chętni są wyłożyć większy wkład – nagrody padają tu też rzadziej niż w innych grach.

Kolejnym automatem, który możemy tutaj polecić jest Highway to Hell, czyli podróż z piekła rodem drogą 666. Kojarzycie znaną Route 66? Tutaj możecie oczekiwać o wiele węższych zakrętów i zacieklejszych wyścigów. Oprawa graficzna nie jest dla osób o słabych nerwach – mnóstwo tu czerwonego światła, złowieszczych symboli i płonących ciężarówek, a to wszystko w otoczce heavy metalowej muzyki. Wygrane tutaj nie padają często, ale gra pozwala na wiele inwestycji.

Ładne rzeczy

Just Jewels to odtrutka na płonące samochody i dziewczyny z rogami. To gra o spokojnym interfejsie i dość podstawowych funkcjach. Korony mieszają się tutaj na rolkach z diamentami i symbolami pieniężnymi, a wygraną zapewniają układy symboli w kolumnach i rzędach. Arowana Luck to automat online dostępny w największych polskich kasynach online – równie spokojna gra o trzech rolkach i rzędzie wizerunków kolorowych ryb. Wygrane nie padają tu bardzo często, ale jest to dobra odskocznia od bardziej zaawansowanych i z pewnością nieco męczących automatów. Kolejna propozycja od Wazdan to Black Horse, gra o dopracowanym jak przystało na tego dostawcę interfejsie. Obejmuje on sześć rolek z symbolami owoców, siodeł i kapeluszy, a gry rozgrywane są na tle muzyki rodem z westernów. Czarny koń pojawia się oczywiście w symbolu Wild. Jest to gra za umiarkowaną stawkę, co pozwala na niejakie pole manewru.

Trzy ostatnie gry, które chcemy tu polecić to Captain Shark, Dracula i Mystery Jack, wszystkie spod ręki Wazdan. Jak poprzednie, mają one świetnie zaprojektowane interfejsy, nienachalną muzykę i zapewniają mnóstwo świetnej rozrywki. Co najważniejsze, oferują one także wersje demo, dzięki którym możemy się przekonać, która gra najbardziej nam odpowiada. 

Coś dla każdego (zestresowanego)

Każdy z wymienionych tutaj automatów online oferuje wiele możliwości – od sprawdzenia, która gra najbardziej odpowiada naszym gustom dzięki darmowym wersjom demo, a także ile jesteśmy chętni zainwestować w naszą rozrywkę. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że szereg przedstawionych tu gier zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. To prawda, że mechanizm automatów typu Jednoręki Bandyta jest prosty i powtarzalny, jednak naszym zdaniem to jest wielki atut. Czasem po całym dniu pracy, spotkań, rozmów, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów, ostatnie czego potrzebujemy to wymagająca rozrywka. Repetytywne czynności pozwalają na wyciszenie i oderwanie od rzeczywistości, a także, jeżeli jesteśmy na to gotowi, wygranie dodatkowych pieniędzy. Kilka rund tej lub innej gry pozwala nam zapomnieć o codziennych problemach, zapewnić tak potrzebny „me time” i w konsekwencji – poprawić nastrój. 

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image