Internet w samochodzie to nie przyszłość. To teraźniejszość. Szczególnie w samochodach segmentu premium. I jak na razie nie ma w tym nic złego. Weźmy na przykład takie Audi i usługi Audi Connect. Po połączeniu z siecią (LTE) Audi staje się najbardziej zaawansowanym punktem informacji turystycznej na świecie. Zobaczcie sami.

Audi było pierwszym na świecie producentem samochodów oferujących w pełni zintegrowany interfejs UMTS w samochodzie. Całkiem niedawno funkcjonalność rozszerzono o obsługę szybkiego internetu LTE. Wystarczy, że umieścimy kartę SIM w specjalnym gnieździe w schowku by system MMI otrzymał dostęp do Internetu. A wtedy my otrzymujemy dostęp do mnóstwa mniej lub bardziej użytecznych funkcji. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, co potrafi Audi Connect.

 Audi Connect w praktyce – zobacz, jak działa

Kilka słów o tym, jak w praktyce działa Audi Connect w Polsce

Na początku muszę zaznaczyć, że system Audi Connect testowałem w Warszawie, na szybkim internecie LTE. Nie wiem, jak będzie spisywać się w mniejszych miastach, ale niebawem to sprawdzę. Jak widać na filmie, to właśnie szybkość jest bardzo dużą zaletą systemu. Informacje ładują się bardzo sprawnie, a nawigacja za pomocą pokrętła systemu MMI jest banalnie prosta i intuicyjna. Możecie twierdzić, że takie same funkcjonalności macie w smartphonie. Nawet jeśli, to Audi Connect jest zdecydowanie bardziej wygodne w obsłudze w trakcie jazdy, a i informacje bardziej dopasowane do oczekiwań kierowcy.

ZOBACZ TEŻ: Niezwykle elastyczny infotainment w Infiniti Q50

Chcecie wiedzieć więcej o Audi Connect? Mamy dla Was jeszcze jeden film. Tym razem produkcja profesjonalna.

Jeszcze więcej o systemie Audi Connect dowiecie się tutaj

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

  1. Avatar
    D

    Trudno jest znaleźć kompetentnych ludzi na ten temat, ale brzmisz, jakbyś wiedział, o czym mówisz! Dzięki

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image