jak dziala audi connect
jak dziala audi connect

Technologie: Audi Connect, czyli po co Ci internet w Audi

Internet w samochodzie to nie przyszłość. To teraźniejszość. Szczególnie w samochodach segmentu premium. I jak na razie nie ma w tym nic złego. Weźmy na przykład takie Audi i usługi Audi Connect. Po połączeniu z siecią (LTE) Audi staje się najbardziej zaawansowanym punktem informacji turystycznej na świecie. Zobaczcie sami.

Audi było pierwszym na świecie producentem samochodów oferujących w pełni zintegrowany interfejs UMTS w samochodzie. Całkiem niedawno funkcjonalność rozszerzono o obsługę szybkiego internetu LTE. Wystarczy, że umieścimy kartę SIM w specjalnym gnieździe w schowku by system MMI otrzymał dostęp do Internetu. A wtedy my otrzymujemy dostęp do mnóstwa mniej lub bardziej użytecznych funkcji. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, co potrafi Audi Connect.

 Audi Connect w praktyce – zobacz, jak działa

Kilka słów o tym, jak w praktyce działa Audi Connect w Polsce

Na początku muszę zaznaczyć, że system Audi Connect testowałem w Warszawie, na szybkim internecie LTE. Nie wiem, jak będzie spisywać się w mniejszych miastach, ale niebawem to sprawdzę. Jak widać na filmie, to właśnie szybkość jest bardzo dużą zaletą systemu. Informacje ładują się bardzo sprawnie, a nawigacja za pomocą pokrętła systemu MMI jest banalnie prosta i intuicyjna. Możecie twierdzić, że takie same funkcjonalności macie w smartphonie. Nawet jeśli, to Audi Connect jest zdecydowanie bardziej wygodne w obsłudze w trakcie jazdy, a i informacje bardziej dopasowane do oczekiwań kierowcy.

ZOBACZ TEŻ: Niezwykle elastyczny infotainment w Infiniti Q50

Chcecie wiedzieć więcej o Audi Connect? Mamy dla Was jeszcze jeden film. Tym razem produkcja profesjonalna.

Jeszcze więcej o systemie Audi Connect dowiecie się tutaj

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image