Pozostałe marki

toyota yaris cross test opinia

Toyota Yaris Cross – test i opinia | Nowy lider wśród małych crossoverów?

Toyota Yaris Cross? Na PremiumMoto? Michał, ale jak to? Przecież Yaris Cross nie jest premium. Cóż... Już kiedyś tłumaczyłem, że obiektywne spojrzenie na marki premium wymaga ode mnie empirycznych doświadczeń zarówno z samochodami od marek pozycjonowanych powyżej premium, jak i z tymi poniżej. Niedawno pisałem tutaj o McLarenie, dlatego dzisiaj będzie o małym crossoverze od Toyoty. Mkey? 
Kia EV6 wymiary zasieg cena opinia 17

Kia EV6 – ładowanie, zasięg, osiągi, cena | Pierwsza przymiarka do EV6

Kia EV6 – parkuje sama jak BMW serii 7, ma instalację elektryczną jak Porsche Taycan, samodzielnie zmienia pas ruchu jak Mercedesy, na 1/4 mili pokonuje Lamborghini Urusa i przypomina trochę Jaguara I-Pace. A, no i ma elementy wnętrza z przetworzonych butelek po Cisowiance. Kia EV6 właśnie oficjalnie zadebiutowała w Polsce, a ja spieszę, aby podzielić się najważniejszymi informacjami i wrażeniami z pierwszego kontaktu z EV6.
suzuki-swift-sport-hybrid-2020-test-1

Suzuki Swift Sport Hybrid – wrażenie z jazdy

Suzuki Swift Sport od zawsze należał do grona sportowych maluchów cenionych za frajdę z jazdy. Teraz, po niedawnych modyfikacjach w 2020 roku Swift Sport stał się hybrydą, stracił nieco na mocy i na osiągach. Czy przy 129 KM i czasie przyspieszenia do 100 km/h na poziomie 9 s, sportowa odmiana Swifta nadal zasługuje na Twoją uwagę?

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image