Pozostałe marki

suzuki-swift-sport-hybrid-2020-test-1

Suzuki Swift Sport Hybrid – wrażenie z jazdy

Suzuki Swift Sport od zawsze należał do grona sportowych maluchów cenionych za frajdę z jazdy. Teraz, po niedawnych modyfikacjach w 2020 roku Swift Sport stał się hybrydą, stracił nieco na mocy i na osiągach. Czy przy 129 KM i czasie przyspieszenia do 100 km/h na poziomie 9 s, sportowa odmiana Swifta nadal zasługuje na Twoją uwagę?
mazda-cx-30-test-opinia-skyactive-x-14

Mazda CX-30 Skyactiv-X – test i wrażenia z jazdy | Dzienniki lipiec #01

Można nie przepadać za Mazdą, ale trzeba ją szanować. Między innymi za silniki, o czym ponownie przekonałem się za kierownicą Mazady CX-30 z – nie bójmy się mocnych słów – rewolucyjnym silnikiem Skyactiv-X. Ile w tej rewolucji jest rewelacji i jak w ogóle spisuje się pierwszy niewielki crossover Mazdy? Zapraszam na krótkie podsumowanie wrażeń z jazdy Mazdą CX-30.
2020 - new renault talisman estate (2)

Nowy Renault Talisman – co się zmieni we flagowym Renault?

Jak dziś pamiętam polską premierę Renault Talismana pod koniec 2015 roku i całkiem pozytywne wrażenia, jakie zrobiła na mnie najbogatsza wersja Initiale. To było coś nowego. Jeszcze lepiej pamiętam zaskoczenie sprzed kilku tygodni, kiedy umawiając test Talismana, przeczytałem w mailu „mam dla Ciebie Talismana Grandtour TCe 225 EDC, tylko to już ustępujący model, bo zaraz ma się pojawić nowy. Nowy jest za to silnik. Spodoba Ci się.”

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link