Dzienniki

Przeczytaj o tym, co dzieje się za kulisami PremiumMoto.pl. Bądź na bieżąco z wydarzeniami na blogu, o których nie przeczytasz w oficjalnych wpisach.

dostawcze samochody poleasingowe

Auto, na które warto postawić

Kupno nowego samochodu to wydatek, który większość z nas zapewne odczuje. Prawda jest taka, że w momencie nagłej awarii, czy też wypadku oraz związanej z tym potencjalnie nowej transakcji, nie każdy musi posiadać tyle pieniędzy, by nabyć nowe auto. Dobrym wyjściem z tej patowej sytuacji może być kupno samochodu używanego. Najłatwiej znaleźć takie auta poprzez ogłoszenia w sieci. Jedną z opcji, która w przypadku aut używanych jest szczególnie kusząca, to nabycie samochodu poleasingowego. Dobrze przyjrzeć się tej możliwości z bliska, zwłaszcza że sporo możemy w ten sposób zyskać.
mazda-cx-30-test-opinia-skyactive-x-14

Mazda CX-30 Skyactiv-X – test i wrażenia z jazdy | Dzienniki lipiec #01

Można nie przepadać za Mazdą, ale trzeba ją szanować. Między innymi za silniki, o czym ponownie przekonałem się za kierownicą Mazady CX-30 z – nie bójmy się mocnych słów – rewolucyjnym silnikiem Skyactiv-X. Ile w tej rewolucji jest rewelacji i jak w ogóle spisuje się pierwszy niewielki crossover Mazdy? Zapraszam na krótkie podsumowanie wrażeń z jazdy Mazdą CX-30.
kia-xceed-test-opinia-1

Kia XCeed – testuję polski samochód roku | Dzienniki luty #01

Wiedzieliście, że w naszym kraju jest organizowany konkurs Car of the Year Polska? Też nie wiedziałem, dopóki nie otrzymałem komunikatu prasowego od Kii, w którym Kia chwali się, że model XCeed zdobył właśnie tytuł Car of the Year Polska. Pomyślałem więc, że sprawdzę samochód, który 10 moich kolegów po fachu (czyt. niezależnych dziennikarzy motoryzacyjnych) uznało za najlepszy.

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link