BMW

bmw ix test opinia
4.6Jak premium

BMW iX 50 – test i opinia | I co z tego, że bez sensu?

BMW iX w mocnej, dwusilnikowej odmianie oznaczonej jako 50 jest samochodem trochę bez sensu. To duży SUV za 600 tys. zł, który raczej nie może być jedynym samochodem w rodzinie. Jednocześnie jest też jednym z najlepszych samochodów elektrycznych na rynku i najlepszym "cywilnym" BMW do jazdy na co dzień, jakie obecnie możesz mieć.  Jak to wszystko pogodzić? Zaraz wyjaśnię.
bmw 840d test opinia 11

BMW 840d Gran Coupe – opinia i test | Weź się nie napinaj

Test BMW 840d Gran Coupe uświadomił mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że chyba dojrzewam motoryzacyjnie (czyt. starzeje się). Po drugie, utwierdził mnie w przekonaniu, że w przypadku większości samochodów ta najszybsza, najbardziej sportowa i najmocniejsza odmiana wcale nie jest tą najlepszą. Zapraszam na krótką refleksję połączoną z ważną poradą zakupową, które na potrzeby wyszukiwarki Google ująłem jako test BMW 840d.
nowe bmw m3 m4 2021 test opinia 48

Nowe BMW M3 oraz M4 – test | Pierwsze wrażenia na torze

Wskakuję za kierownicę nowego BMW M4 Competition. Jeszcze zanim kończę ustawiać fotel z krótkofalówki słyszę polecenie, aby odłączyć kontrolę trakcji, włączyć tzw. analizator driftu i postarać się utrzymać jak najdłuższy poślizg. Tym samym nowe BMW M4 staje się pierwszym samochodem testowym, którego test rozpocząłem od jazdy długimi bokami. Jestem na BMW Driving Experience, na Silesia Ring, w miasteczku M. Tutaj testy samochodów wyglądają "nieco" inaczej. Jak w takich okolicznościach wypada nowe BMW M3 i M4? 
hybryda-plug-in-co-to-jest-jak-dziala-porady

Hybrydy plug-in – co to jest, jak działa, czy warto kupić? | Poradnik

Hybryda plug-in, czyli taka ładowana z gniazdka może być dla Ciebie świetną propozycją. Ale wcale nie musi. To kompendium ma na celu dać Ci pełną wiedzę o hybrydach plug-in, dokładny obraz tej technologii – jej wad, zalet, kosztów, przewag i słabości względem samochodów spalinowych. Dzięki lekturze tego opracowania będziesz mógł samodzielnie i w pełni świadomie zdecydować, czy hybryda typu plug-in to samochód dla Ciebie. Zapraszam.
bmw x6m competition test opinia 1

BMW X6M Competition – test wideo | Ale to lata!

BMW X6M Competition – jeden z najszybszych SUV-ów na świecie, a dokładniej rzecz ujmując to drugi najszybszy SUV na świecie, był bohaterem 8. odcinka mojego Youtubowego cyklu #FuraZbani, w którym wspólnie z Tobą dokładnie poznaje nowe, szybkie i drogie samochody. Zapraszam na bliskie spotkanie z 625-konnym, sportowym SUV-em od BMW.
bmw-ix3-test-opinia_

BMW iX3 – test | Pierwsze wrażenia z jazdy elektrycznym SUV-em BMW

Dzięki iX3 BMW dołącza do marek premium, które oferują elektryczną alternatywę dla swoich spalinowych SUV-ów. BMW dołącza do tego grona dosyć późno, ale jak twierdzi z niezwykle dopracowanym i konkurencyjnym modelem. Według mnie również całkiem ciekawym, bo w teorii BMW iX3 zdaje się nieco sensowniejsze od konkurentów. A jak jest w praktyce?
BMW M8 Competition test opinia wideo 1
4.8Jak premium?

BMW M8 Competition – opinia i test BMW za 1 mln zł

BMW M8 Competition to obecnie najwyższy poziom wtajemniczenia w osiągi i premium feel w BMW. To BMW "naj" niemal w każdym aspekcie. Piszę "niemal", bo M8 nie jest jedynie największym modelem w ofercie BMW. Pod każdym innym względem jest "naj". Czy to "naj" czuć w rzeczywistości? I jakie emocje budzi BMW za ponad 1 mln zł? 

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image