Mini

24-godzinny wyscig nurburgring 1

Przeżyłem 24 godziny na Nurburgringu

Razem z MINI (tą marką od coraz większych i coraz szybszych samochodów) pojechałem na 24-godzinny wyścig. Wiecie, to taki wyścig, który zaczyna się jednego dnia i kończy dopiero dnia następnego, równo po 24 godzinach. To nie było 24h Le Mans. To był 24-godzinny wyścig na Nurburgringu, "Zielonym piekle", najtrudniejszym torze wyścigowym na świecie. Nie przepadam za imprezami masowymi, ale udział w tej będę wspominał do końca życia. Zaraz wyjaśnię Wam dlaczego.
mini john cooper works historia 16

Mini John Cooper Works kiedyś i dziś | historia i wrażenia z jazdy

Rodzina Mini John Cooper Works jest już w komplecie. Najszybsze, najdroższe, najgłośniejsze i najbardziej sportowe odmiany Mini BMW proponuje w postaci tradycyjnego, 3-drzwiowego hatchbacka, bazującego na nim kabrioletu, oryginalnego kombi o nazwie Clubman oraz wszechstronnego SUV-a Countrymana. Sprawdziłem jak wygląda „gokartowa frajda z jazdy” w wydaniu John Cooper Works. Zanim jednak opowiem Wam o wrażeniach z jazdy, zapraszam na powtórkę z historii.
Mini Cooper S F56 test
4.3Jak premium?

MINI Cooper S F56 – test

„MINI Cooper S (F56) to jeden z najlepszych przednionapędowych samochodów świata”– takie słowa zwieńczyły test najnowszego Coopera S w „Auto Motor i Sport”. Cóż, trzeba przyznać, że prawie 200 KM w lekkim samochodzie z krótkim rozstawem osi i szerokim rozstawem kół to skuteczny przepis na gokartową frajdę z jazdy. Sprawdźcie z nami, ile tak naprawdę jest jej w nowym MINI Cooperze S.
Mini Cooper S R56 zdjecia

MINI Cooper S (F56) – nasza sesja

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć MINI Coopera S . To wersja o oznaczeniu F56, czyli trzecia generacja Coopera. MINI rośnie, ewoluuje, przybiera na wadze, zyskuje nowe gadżety, ale nazwą nadal roztacza magię, a właściwościami jezdnymi bije na głowę większość hatchbacków. Zobaczcie zdjęcia trzydrzwiowego Coopera S w kolorze Thunder Grey met z tapicerką Leder Cross Punch Carbon Black i z wyposażeniem opcjonalnym za ponad 60 tys. zł.

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image