PremiumMag

Luźniejsze, blogowe wpisy na PremiumMoto.pl

remastered-911-polska-porsche-911garage-23

Remastered – genialny restomod Porsche 911 prosto z Polski

Nazywa się Remastered, pochodzi z Polski i jest bardzo dobrym motywatorem do tego, aby zadbać o zdrowie. Przede wszystkim o zdrowe nerki. Takie, za które ktoś będzie chciał sporo zapłacić. Przyznam, że przy okazji tego wpisu zapytałem Google o ceny narządów. Rozbieżność jest spora, ale jeśli dobrze poszukasz, to jedna nerka wystarczy, aby w 911 Garage zamówić egzemplarz Remastered. 
najlepsze drogi europy

Trzy europejskie drogi, które musisz poznać

Jeśli trafiłeś na ten wpis, to wiem, że nie muszę tłumaczyć Ci, o co chodzi w turystyce samochodowej, ani wyjaśniać, dlaczego samochód to idealny sposób na odkrywanie najpiękniejszych zakątków Europy. Sądzę, że doskonale to wiesz i zdążyłeś już zasmakować emocji, jakich potrafi dostarczyć podróżowanie spektakularnymi drogami. Jeśli tak, to zostań ze mną, bo mam dla Ciebie trzy drogowe inspiracje, które musisz poznać. A jeśli nie? To i tak zostań ze mną, bo podpowiem Ci, jak zrealizować pierwszą podróż w nieznane.
mclaren 720S launch control

McLaren 720S – launch control | Przeżyj to razem ze mną | 720 KM, 1300 kg i 2,8 s do 100 km/h

Są samochody mocniejsze, ale tylko nieznacznie. Są samochody szybsze, ale tylko minimalnie. Może nawet są samochody bardziej emocjonujące, ale nawet jeśli, to marginalnie. Bo McLaren 720S to ścisła czołówka, najszybszych, najdroższych, najmocniejszych i najbardziej emocjonujących  bolidów dostępnych na naszym rynku. Co to oznacza w praktyce? Z przyjemnością to zademonstruję na krótkim filmie.
Kia EV6 wymiary zasieg cena opinia 17

Kia EV6 – ładowanie, zasięg, osiągi, cena | Pierwsza przymiarka do EV6

Kia EV6 – parkuje sama jak BMW serii 7, ma instalację elektryczną jak Porsche Taycan, samodzielnie zmienia pas ruchu jak Mercedesy, na 1/4 mili pokonuje Lamborghini Urusa i przypomina trochę Jaguara I-Pace. A, no i ma elementy wnętrza z przetworzonych butelek po Cisowiance. Kia EV6 właśnie oficjalnie zadebiutowała w Polsce, a ja spieszę, aby podzielić się najważniejszymi informacjami i wrażeniami z pierwszego kontaktu z EV6.
nowe bmw m3 m4 2021 test opinia 48

Nowe BMW M3 oraz M4 – test | Pierwsze wrażenia na torze

Wskakuję za kierownicę nowego BMW M4 Competition. Jeszcze zanim kończę ustawiać fotel z krótkofalówki słyszę polecenie, aby odłączyć kontrolę trakcji, włączyć tzw. analizator driftu i postarać się utrzymać jak najdłuższy poślizg. Tym samym nowe BMW M4 staje się pierwszym samochodem testowym, którego test rozpocząłem od jazdy długimi bokami. Jestem na BMW Driving Experience, na Silesia Ring, w miasteczku M. Tutaj testy samochodów wyglądają "nieco" inaczej. Jak w takich okolicznościach wypada nowe BMW M3 i M4? 
testy-samochodow-youtube

Zobacz moje testy samochodów na YouTube

PremiumMoto to nie tylko największy w Polsce blog o samochodach klasy premium, to również (lubiane i cenione) testy samochodów na YouTube. Bo o samochodach dobrze się pisze (i czyta), ale zdecydowanie lepiej je pokazywać (i oglądać). W wolnej chwili zapraszam Cię więc do odwiedzenia PremiumMoto TV na YouTube. Poniżej krótkie wprowadzenie do tego, co znajdziesz na kanale.

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image