PremiumMag

Luźniejsze, blogowe wpisy na PremiumMoto.pl

testy-samochodow-youtube

Zobacz moje testy samochodów na YouTube

PremiumMoto to nie tylko największy w Polsce blog o samochodach klasy premium, to również (lubiane i cenione) testy samochodów na YouTube. Bo o samochodach dobrze się pisze (i czyta), ale zdecydowanie lepiej je pokazywać (i oglądać). W wolnej chwili zapraszam Cię więc do odwiedzenia PremiumMoto TV na YouTube. Poniżej krótkie wprowadzenie do tego, co znajdziesz na kanale.
premiery-audi-2021-elektryczne-1

Elektryczne i hybrydowe premiery Audi w 2021 roku

Początek roku to tradycyjnie pora na przegląd motoryzacyjnych nowości, które pojawią się na rynku w ciągu najbliższych 12 miesięcy. W tym wpisie skupię się na nowościach od Audi. W dodatku zgodnie z panującym trendem – tych elektrycznych i hybrydowych nowościach. Zapraszam.
hybryda-plug-in-co-to-jest-jak-dziala-porady

Hybrydy plug-in – co to jest, jak działa, czy warto kupić? | Poradnik

Hybryda plug-in, czyli taka ładowana z gniazdka może być dla Ciebie świetną propozycją. Ale wcale nie musi. To kompendium ma na celu dać Ci pełną wiedzę o hybrydach plug-in, dokładny obraz tej technologii – jej wad, zalet, kosztów, przewag i słabości względem samochodów spalinowych. Dzięki lekturze tego opracowania będziesz mógł samodzielnie i w pełni świadomie zdecydować, czy hybryda typu plug-in to samochód dla Ciebie. Zapraszam.
ford_mustang_mach-e-test-opinia

Ford Mustang Mach-E – warto poczekać na elektrycznego Forda?

Ford Mustang Mach-E, czyli elektryczny crossover – pędząc na grzbiecie sławy kultowego spalinowego imiennika w tumanach kontrowersji, wjeżdża na polski rynek samochodów elektrycznych. Jak podejść do elektrycznego Mustanga, czy warto było na niego czekać i czy warto poczekać jeszcze chwilę, żeby go kupić? Zapraszam na relację z pierwszej, studyjnej randki z tym intrygującym samochodem elektrycznym.
bmw x6m competition test opinia 1

BMW X6M Competition – test wideo | Ale to lata!

BMW X6M Competition – jeden z najszybszych SUV-ów na świecie, a dokładniej rzecz ujmując to drugi najszybszy SUV na świecie, był bohaterem 8. odcinka mojego Youtubowego cyklu #FuraZbani, w którym wspólnie z Tobą dokładnie poznaje nowe, szybkie i drogie samochody. Zapraszam na bliskie spotkanie z 625-konnym, sportowym SUV-em od BMW.
mclaren-elva-polska-mclaren-warszawa-2

McLaren Elva w Polsce – ile kosztuje i co za to dostajesz

Nie zrobiłem sobie zdjęcia przy McLarenie Elva, chociaż krótka, statyczna prezentacja tego supersamochodu w warszawskim salonie McLarena była pewnie jedyną okazją w życiu, żeby to zrobić. Ale nie robię sobie zdjęć z samochodami, którymi nie jeździłem. Czasami jedynie piszę o nich tutaj, a McLaren Elva z pewnością zasługuje na wzmiankę. Dlaczego?
powłoka-ceramiczna-jak-wybrac-najlepsza-7

Powłoka ceramiczna – jak wybrać tę najlepszą? | Rozmowa z ekspertem

Powłoka ceramiczna powraca na PremiumMoto.pl. Po sukcesie pierwszej części poradnika ponownie usiadłem z Michałem, ekspertem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z powłokami ceramicznymi, by odpowiedzieć na kolejne trudne pytania. Zarówno w pierwszej części, jak i tutaj o powłokach ceramicznych mówimy prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, nawet tę niewygodną. 

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link