PremiumTest

Nasze testy samochodów klasy premium

mclaren-720s-test-opinia-1

McLaren 720S – test i opinia | Czym zaskoczy Cię supersamochód?

McLaren 720S to obecnie jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na naszym rynku. 100-procentowy supersamochód. Podobno też jeden z najlepszych, jakie możesz kupić. Za ile? Wystarczająco dużo, żeby nie miało to znaczenia. Spędziłem z McLarenem 720S kilka dni, by zyskać nowe spojrzenie na samochody marek premium. Jak wypadły na tle McLarena? I czym zaskoczył McLaren w tym porównaniu?

Audi Q4 E-Tron Sportback – czy to najlepszy samochód elektryczny z dopłatą „Mój elektryk”?

Audi Q4 E-tron Sportback – bardziej stylowa i (według mnie) atrakcyjniejsza interpretacja mniejszego, elektrycznego SUV-a Audi. Q4 E-tron Sportback nie traci na aspektach praktycznych względem bardzie konserwatywnie stylizowanego brata. Jest więc jeszcze bardziej kuszącą propozycją wśród samochodów elektrycznych, które po pierwsze mogą pełnić funkcję jedynego samochodu w rodzinie, a po drugie łapią się na dopłatę w programie "Mój elektryk". A jak wypada na tle konkurentów?
audi q4 test opinia

Audi Q4 E-tron – test i wrażenia z jazdy | Wstęp do elektromobilności klasy premium

W 2021 roku Audi zasypało nas mniej i bardziej istotnymi nowościami. Elektryczny SUV średniej wielkości, czyli Q4 E-tron należ do tej drugiej grupy. To obecnie wstęp do elektromobilnego świata Audi, najtańszy elektryczny samochód w gamie i najtańszy (nie licząc i3) samochód elektryczny od marki premium. Cena to nie jedyny powód, dla którego Q4 E-tron powinieneś poznać bliżej.
nowy-mercedes-klasy-s-test

Nowy Mercedes klasy S – test S500 Long | Jest super, więc o co mi chodzi?

Nowy Mercedes klasy S jest super. Wystarczy, że przekroczysz jego nieskromne progi, by momentalnie zaczął czarować Cię świecidełkami, komfortowymi dodatkami, trójwymiarowymi wskaźnikami, wielkim ekranem, dźwiękiem 4D, obracającymi się głośnikami i wieloma innymi efektownymi gadżetami. Od razu widzisz, że nowa klasa S nadal wyznacza standardy w klasie premium... Ale...
audi rsq3 sportback test opinia 2

Audi RS Q3 Sportback – test i wrażenia z jazdy | Zobacz i posłuchaj na filmie

Audi RS Q3 Sportback w konfiguracji za ponad 400 tys. zł obiecuje wyglądem nieco więcej niż jest w stanie zaoferować w trakcie jazdy. Z drugiej strony przy 400 KM do 100 km/h przyspiesza w tempie najszybszych hothatchy, a wrażenia z przyspieszania wzbogaca egzotyczną ścieżką dźwiękową 5-cylindrowej jednostki. Czy Audi RS Q3 Sportback jest więc RS-em wartym polecenia? Zapraszam na wnikliwy test.

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image