PremiumTest

Nasze testy samochodów klasy premium

mustang-mach-e-test-opinia-10

Ford Mustang Mach-E – test i opinia | Jak się jeździ Mustangiem na prąd?

Mustang Mach-E – pierwszy zbudowany całkowicie od podstaw samochód elektryczny Forda – gościł już na PremiumMoto.pl. Poznaliśmy go teoretycznie jeszcze w 2020 roku. Teraz przyszła pora na pierwszą praktyczną przymiarkę (popularnie zwaną testem) do tego obiecującego elektrycznego crossovera.  Przekonaj się, czym zaskakuje, czym rozczarowuje i jak jeździ Ford Mustang Mach-e. 
bmw 840d test opinia 11

BMW 840d Gran Coupe – opinia i test | Weź się nie napinaj

Test BMW 840d Gran Coupe uświadomił mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że chyba dojrzewam motoryzacyjnie (czyt. starzeje się). Po drugie, utwierdził mnie w przekonaniu, że w przypadku większości samochodów ta najszybsza, najbardziej sportowa i najmocniejsza odmiana wcale nie jest tą najlepszą. Zapraszam na krótką refleksję połączoną z ważną poradą zakupową, które na potrzeby wyszukiwarki Google ująłem jako test BMW 840d.
Volkswagen Touareg V6 Black Edition R line test 1

VW Touareg V6 TDI – test wideo | Czy Touareg za 450 tys. zł jest premium?

Volkswagen Touareg gościł już wielokrotnie na PremiumMoto.pl. Sporo o nim napisałem, teraz przyszła pora, żeby o nim opowiedzieć na wideo. Zapraszam na 12. odcinek z cyklu #FuraZbani, w którym wspólnie bardzo dokładnie przyjrzymy się VW Touaregowi w konfiguracji za prawie 0,5 mln zł i sprawdzimy, czy VW w takiej cenie może nawiązać równorzędną walkę z nieco droższymi konkurentami od marek premium. 
mercedes klasy g amg 63

Mercedes-AMG G63 – test i opinia | 4 sekundy do 100 km/h w terenówce za 950 tys. zł

Mercedes klasy G od zawsze był uważany za samochód, który jest jednocześnie fantastyczny i bez sensu. Nie skręcał, na autostradzie zapewniał komfort akustyczny Fiata 126p i palił tyle, co Unimog, z którego zapożyczył kierunkowskazy. Jednocześnie klasa G pozostawała wyjątkowo pociągającym lifestylowym gadżetem. Czy całkowicie nowa (ale nadal taka sama) klasa G zmienia coś w tym wizerunku? Postanowiłem to sprawdzić biorąc w obroty najwyższą formę wtajemniczenia w klasę G, czyli G63 AMG. 
testy-samochodow-youtube

Zobacz moje testy samochodów na YouTube

PremiumMoto to nie tylko największy w Polsce blog o samochodach klasy premium, to również (lubiane i cenione) testy samochodów na YouTube. Bo o samochodach dobrze się pisze (i czyta), ale zdecydowanie lepiej je pokazywać (i oglądać). W wolnej chwili zapraszam Cię więc do odwiedzenia PremiumMoto TV na YouTube. Poniżej krótkie wprowadzenie do tego, co znajdziesz na kanale.
ford-puma-st-test-opinia
4.3Jak premium?

Ford Puma ST – test i opinia | Takie samochody to Ty szanuj

Ford Puma ST – niewielkie crossover Forda – to samochód, który według mnie zasługuje na szczególną uwagę i wyróżnienie. Żadna inna marka nie zaproponuje Ci samochodu tej klasy w odmianie pełnej sportowej szczerości i prostej radości z jazdy. Przy Fordzie Puma ST pozostałe crossovery są smętne jak godziny dla seniora w Twoim osiedlowym sklepiku. Zapraszam na jazdę testową!
bmw-ix3-test-opinia_

BMW iX3 – test | Pierwsze wrażenia z jazdy elektrycznym SUV-em BMW

Dzięki iX3 BMW dołącza do marek premium, które oferują elektryczną alternatywę dla swoich spalinowych SUV-ów. BMW dołącza do tego grona dosyć późno, ale jak twierdzi z niezwykle dopracowanym i konkurencyjnym modelem. Według mnie również całkiem ciekawym, bo w teorii BMW iX3 zdaje się nieco sensowniejsze od konkurentów. A jak jest w praktyce?
nowy-land-rover-defender-2020-test-opinia-20
4.2Jak premium?

Nowy Land Rover Defender – test i opinia | Altenratywa dla SUV-a premium?

Nowy Land Rover Defender (czyli Defender 2020) – druga generacja jednego z najbardziej rozpoznawalnych samochodów terenowych. Zgodnie ze współczesnymi trendami nowy Defender zgolił zarost, założył bardziej obcisłe spodnie i porzucił swój hardcorowy image na rzecz nieco bardziej wszechstronnej i przyjaznej natury SUV-a. Dlatego w tym teście nowego Defendera odpowiem na pytanie, czy możesz rozważać ten samochód jako alternatywę dla tradycyjnego SUV-a od marki premium.

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link