PremiumTest

Nasze testy samochodów klasy premium

nowy-mercedes-klasy-s-test

Nowy Mercedes klasy S – test S500 Long | Jest super, więc o co mi chodzi?

Nowy Mercedes klasy S jest super. Wystarczy, że przekroczysz jego nieskromne progi, by momentalnie zaczął czarować Cię świecidełkami, komfortowymi dodatkami, trójwymiarowymi wskaźnikami, wielkim ekranem, dźwiękiem 4D, obracającymi się głośnikami i wieloma innymi efektownymi gadżetami. Od razu widzisz, że nowa klasa S nadal wyznacza standardy w klasie premium... Ale...
audi rsq3 sportback test opinia 2

Audi RS Q3 Sportback – test i wrażenia z jazdy | Zobacz i posłuchaj na filmie

Audi RS Q3 Sportback w konfiguracji za ponad 400 tys. zł obiecuje wyglądem nieco więcej niż jest w stanie zaoferować w trakcie jazdy. Z drugiej strony przy 400 KM do 100 km/h przyspiesza w tempie najszybszych hothatchy, a wrażenia z przyspieszania wzbogaca egzotyczną ścieżką dźwiękową 5-cylindrowej jednostki. Czy Audi RS Q3 Sportback jest więc RS-em wartym polecenia? Zapraszam na wnikliwy test.
audi e-tron GT test opinia - 1

Audi E-tron GT – test i opinia | Pierwsza przymiarka do elektrycznego GT

Audi E-tron GT – pierwszy zbudowany od podstaw samochód elektryczny od Audi. Pierwsze elektryczne gran turismo na rynku. Najszybsze produkcyjne Audi ze znaczkiem RS. Popisowy numer z repertuaru "Przewaga dzięki technice" z gościnnym udziałem Porsche. Jak wypada w praktyce? Zapraszam na wrażenia z pierwszych jazd testowych, popularnie zwane testem.
mustang-mach-e-test-opinia-10

Ford Mustang Mach-E – test i opinia | Jak się jeździ Mustangiem na prąd?

Mustang Mach-E – pierwszy zbudowany całkowicie od podstaw samochód elektryczny Forda – gościł już na PremiumMoto.pl. Poznaliśmy go teoretycznie jeszcze w 2020 roku. Teraz przyszła pora na pierwszą praktyczną przymiarkę (popularnie zwaną testem) do tego obiecującego elektrycznego crossovera.  Przekonaj się, czym zaskakuje, czym rozczarowuje i jak jeździ Ford Mustang Mach-e. 
bmw 840d test opinia 11

BMW 840d Gran Coupe – opinia i test | Weź się nie napinaj

Test BMW 840d Gran Coupe uświadomił mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że chyba dojrzewam motoryzacyjnie (czyt. starzeje się). Po drugie, utwierdził mnie w przekonaniu, że w przypadku większości samochodów ta najszybsza, najbardziej sportowa i najmocniejsza odmiana wcale nie jest tą najlepszą. Zapraszam na krótką refleksję połączoną z ważną poradą zakupową, które na potrzeby wyszukiwarki Google ująłem jako test BMW 840d.
Volkswagen Touareg V6 Black Edition R line test 1

VW Touareg V6 TDI – test wideo | Czy Touareg za 450 tys. zł jest premium?

Volkswagen Touareg gościł już wielokrotnie na PremiumMoto.pl. Sporo o nim napisałem, teraz przyszła pora, żeby o nim opowiedzieć na wideo. Zapraszam na 12. odcinek z cyklu #FuraZbani, w którym wspólnie bardzo dokładnie przyjrzymy się VW Touaregowi w konfiguracji za prawie 0,5 mln zł i sprawdzimy, czy VW w takiej cenie może nawiązać równorzędną walkę z nieco droższymi konkurentami od marek premium. 

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link