PremiumTest

Nasze testy samochodów klasy premium

bmw ix test opinia
4.6Jak premium

BMW iX 50 – test i opinia | I co z tego, że bez sensu?

BMW iX w mocnej, dwusilnikowej odmianie oznaczonej jako 50 jest samochodem trochę bez sensu. To duży SUV za 600 tys. zł, który raczej nie może być jedynym samochodem w rodzinie. Jednocześnie jest też jednym z najlepszych samochodów elektrycznych na rynku i najlepszym "cywilnym" BMW do jazdy na co dzień, jakie obecnie możesz mieć.  Jak to wszystko pogodzić? Zaraz wyjaśnię.
kia ev6 test opinia 9

Kia EV6 – test i opinia | Najlepszy elektryk? Oczywiście, że nie…

Kia EV6 cieszy się bardzo dobrą opinią wśród kierowców i entuzjastów samochodów elektrycznych. Zdobyła też dosyć prestiżowy tytuł Car of the Year 2022 i jest uznawana za jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) samochodów elektrycznych, jakie obecnie możesz kupić z dopłatą w programie "Mój elektryk". A jak jest w rzeczywistości? Dokładnie to sprawdziłem. 
toyota yaris cross test opinia

Toyota Yaris Cross – test i opinia | Nowy lider wśród małych crossoverów?

Toyota Yaris Cross? Na PremiumMoto? Michał, ale jak to? Przecież Yaris Cross nie jest premium. Cóż... Już kiedyś tłumaczyłem, że obiektywne spojrzenie na marki premium wymaga ode mnie empirycznych doświadczeń zarówno z samochodami od marek pozycjonowanych powyżej premium, jak i z tymi poniżej. Niedawno pisałem tutaj o McLarenie, dlatego dzisiaj będzie o małym crossoverze od Toyoty. Mkey? 
mclaren-720s-test-opinia-1

McLaren 720S – test i opinia | Czym zaskoczy Cię supersamochód?

McLaren 720S to obecnie jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na naszym rynku. 100-procentowy supersamochód. Podobno też jeden z najlepszych, jakie możesz kupić. Za ile? Wystarczająco dużo, żeby nie miało to znaczenia. Spędziłem z McLarenem 720S kilka dni, by zyskać nowe spojrzenie na samochody marek premium. Jak wypadły na tle McLarena? I czym zaskoczył McLaren w tym porównaniu?

Audi Q4 E-Tron Sportback – czy to najlepszy samochód elektryczny z dopłatą „Mój elektryk”?

Audi Q4 E-tron Sportback – bardziej stylowa i (według mnie) atrakcyjniejsza interpretacja mniejszego, elektrycznego SUV-a Audi. Q4 E-tron Sportback nie traci na aspektach praktycznych względem bardzie konserwatywnie stylizowanego brata. Jest więc jeszcze bardziej kuszącą propozycją wśród samochodów elektrycznych, które po pierwsze mogą pełnić funkcję jedynego samochodu w rodzinie, a po drugie łapią się na dopłatę w programie "Mój elektryk". A jak wypada na tle konkurentów?

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image