PremiumMotoCykl

suzuki-gsxr1000r-2020-test-zdjecia-20

Suzuki GSX-R 1000R – pierwszy raz na ścigaczu

Z GSX-R 1000R przeżyłem swój pierwszy raz na ścigaczu. Jako gość z teamu cafe racer nigdy nie rozumiałem tego całego przebierania się w skafandry i zapieprzania z prędkościami grubo powyżej 200 km/h. Kompletnie nie moje motocyklowe klimaty. Stwierdziłem jednak, że musze spróbować, żeby się przekonać. Wziąłem więc na dłuższy test Suzuki GSX-R 1000R – jeden z najszybszy produkcyjnych motocykli na świecie i przy okazji jednego z najbardziej uznanych ścigaczy, żeby zobaczyć i opowiedzieć Ci, jak to jest.
harley-davidson-low-rider-s-2020-test-opinia-20

Harley-Davidson Low Rider S 2020 – test i opinia | O co chodzi z tym Harleyem?

Za każdym razem, kiedy wsiadam na Harleya, przypominam sobie, dlaczego... w ogóle wsiadam na Harleye. Tutaj nie chodzi o osiągi, świetne zachowanie w zakrętach czy zwinność. Chodzi o emocje, te głębsze, które czujesz, kiedy już przełożysz nogę nad kanapą, chwycisz za kierownicę i wbijesz pierwszy bieg. Te emocje wracają za każdym razem. Wróciły również przy okazji testu Low Ridera S.
bmw R nineT scrambler 2019 test opinia 15

BMW R nineT Scrambler – opinia i wrażenia z jazdy

Scramblery są super. Może nie tak super, jak café racery, ale są zaraz po nich. Scrambler to lifestyle, to wolność z domieszką buntu, lans bez obcisłego kombinezonu, minimalizm i wszechstronność. BMW R nineT Scrambler dodaje do tego pierwiastek premium oraz bogactwo fabrycznych modyfikacji. Nie mogłem odmówić sobie odrobiny lansu na takim sprzęcie.

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image