PremiumMotoCykl

suzuki-gsxr1000r-2020-test-zdjecia-20

Suzuki GSX-R 1000R – pierwszy raz na ścigaczu

Z GSX-R 1000R przeżyłem swój pierwszy raz na ścigaczu. Jako gość z teamu cafe racer nigdy nie rozumiałem tego całego przebierania się w skafandry i zapieprzania z prędkościami grubo powyżej 200 km/h. Kompletnie nie moje motocyklowe klimaty. Stwierdziłem jednak, że musze spróbować, żeby się przekonać. Wziąłem więc na dłuższy test Suzuki GSX-R 1000R – jeden z najszybszy produkcyjnych motocykli na świecie i przy okazji jednego z najbardziej uznanych ścigaczy, żeby zobaczyć i opowiedzieć Ci, jak to jest.
harley-davidson-low-rider-s-2020-test-opinia-20

Harley-Davidson Low Rider S 2020 – test i opinia | O co chodzi z tym Harleyem?

Za każdym razem, kiedy wsiadam na Harleya, przypominam sobie, dlaczego... w ogóle wsiadam na Harleye. Tutaj nie chodzi o osiągi, świetne zachowanie w zakrętach czy zwinność. Chodzi o emocje, te głębsze, które czujesz, kiedy już przełożysz nogę nad kanapą, chwycisz za kierownicę i wbijesz pierwszy bieg. Te emocje wracają za każdym razem. Wróciły również przy okazji testu Low Ridera S.
bmw R nineT scrambler 2019 test opinia 15

BMW R nineT Scrambler – opinia i wrażenia z jazdy

Scramblery są super. Może nie tak super, jak café racery, ale są zaraz po nich. Scrambler to lifestyle, to wolność z domieszką buntu, lans bez obcisłego kombinezonu, minimalizm i wszechstronność. BMW R nineT Scrambler dodaje do tego pierwiastek premium oraz bogactwo fabrycznych modyfikacji. Nie mogłem odmówić sobie odrobiny lansu na takim sprzęcie.
bmw rninet urban gs test opinia 26

BMW R nineT Urban G/S – test i opinia

Test BMW R nineT Urban G/S zacznę od wyznania. Mam profil na Instagramie. Dobry początek, prawda? Jako PremiumMoto.pl obserwuję ponad 900 innych profili. Głównie są to profile z samochodami rozmaitej maści, ale jest też sporo motocykli. Kiedyś przewijały się też dziewczyny, ale za bardzo mnie rozpraszały, więc się ich pozbyłem. Co do tego ma BMW R nineT Urban G/S? Zapraszam na test.
harley davidson fat bob 2018 test opinia 17
4.6Jak premium?

Harley-Davidson Fat Bob 2018 (114) – test i opinia

Nazywa się Fat Bob. Harley-Davidson Fat Bob (2018). Znam jednak przynajmniej dziesięć epitetów, które lepiej określają tego Boba. Wszystkie są zbyt wulgarne, żebym mógł je tu przytoczyć. Fat Bob 2018 to czyste zło na dwóch kołach, rydwan Belzebuba z prawie dwulitrowym silnikiem. Na jego widok staruszki robią znak krzyża, a matki w popłochu chowają swoje córki do domów. Dlatego momentalnie zdobył moje serce. Pozwólcie, że podzielę się wrażeniami z tygodniowego testu tego grubego motocykla.

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link