Elektryczne premium

4.5Jak premium

Mercedes EQS – test i opinia | Samochód elektryczny w trasę – czy to ma sens?

Mercedes EQS –  po pierwsze nie jest tym, czym się go określa, czyli elektrycznym odpowiednikiem klasy S. Po drugie mimo deklarowanego przez Mercedesa zasięgu prawie 700 km, raczej trudno myśleć o nim, jak o autostradowym przecinaku. Przynajmniej w testowanej przeze mnie mocnej odmianie 580. Zapraszam na szczegółowy test, pomiary i wynikające z nich refleksje o elektromobilności klasy premium.
bmw ix test opinia
4.6Jak premium

BMW iX 50 – test i opinia | I co z tego, że bez sensu?

BMW iX w mocnej, dwusilnikowej odmianie oznaczonej jako 50 jest samochodem trochę bez sensu. To duży SUV za 600 tys. zł, który raczej nie może być jedynym samochodem w rodzinie. Jednocześnie jest też jednym z najlepszych samochodów elektrycznych na rynku i najlepszym "cywilnym" BMW do jazdy na co dzień, jakie obecnie możesz mieć.  Jak to wszystko pogodzić? Zaraz wyjaśnię.
kia ev6 test opinia 9

Kia EV6 – test i opinia | Najlepszy elektryk? Oczywiście, że nie…

Kia EV6 cieszy się bardzo dobrą opinią wśród kierowców i entuzjastów samochodów elektrycznych. Zdobyła też dosyć prestiżowy tytuł Car of the Year 2022 i jest uznawana za jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) samochodów elektrycznych, jakie obecnie możesz kupić z dopłatą w programie "Mój elektryk". A jak jest w rzeczywistości? Dokładnie to sprawdziłem. 

Audi Q4 E-Tron Sportback – czy to najlepszy samochód elektryczny z dopłatą „Mój elektryk”?

Audi Q4 E-tron Sportback – bardziej stylowa i (według mnie) atrakcyjniejsza interpretacja mniejszego, elektrycznego SUV-a Audi. Q4 E-tron Sportback nie traci na aspektach praktycznych względem bardzie konserwatywnie stylizowanego brata. Jest więc jeszcze bardziej kuszącą propozycją wśród samochodów elektrycznych, które po pierwsze mogą pełnić funkcję jedynego samochodu w rodzinie, a po drugie łapią się na dopłatę w programie "Mój elektryk". A jak wypada na tle konkurentów?
audi q4 test opinia

Audi Q4 E-tron – test i wrażenia z jazdy | Wstęp do elektromobilności klasy premium

W 2021 roku Audi zasypało nas mniej i bardziej istotnymi nowościami. Elektryczny SUV średniej wielkości, czyli Q4 E-tron należ do tej drugiej grupy. To obecnie wstęp do elektromobilnego świata Audi, najtańszy elektryczny samochód w gamie i najtańszy (nie licząc i3) samochód elektryczny od marki premium. Cena to nie jedyny powód, dla którego Q4 E-tron powinieneś poznać bliżej.
audi e-tron GT test opinia - 1

Audi E-tron GT – test i opinia | Pierwsza przymiarka do elektrycznego GT

Audi E-tron GT – pierwszy zbudowany od podstaw samochód elektryczny od Audi. Pierwsze elektryczne gran turismo na rynku. Najszybsze produkcyjne Audi ze znaczkiem RS. Popisowy numer z repertuaru "Przewaga dzięki technice" z gościnnym udziałem Porsche. Jak wypada w praktyce? Zapraszam na wrażenia z pierwszych jazd testowych, popularnie zwane testem.
mustang-mach-e-test-opinia-10

Ford Mustang Mach-E – test i opinia | Jak się jeździ Mustangiem na prąd?

Mustang Mach-E – pierwszy zbudowany całkowicie od podstaw samochód elektryczny Forda – gościł już na PremiumMoto.pl. Poznaliśmy go teoretycznie jeszcze w 2020 roku. Teraz przyszła pora na pierwszą praktyczną przymiarkę (popularnie zwaną testem) do tego obiecującego elektrycznego crossovera.  Przekonaj się, czym zaskakuje, czym rozczarowuje i jak jeździ Ford Mustang Mach-e. 
ford_mustang_mach-e-test-opinia

Ford Mustang Mach-E – warto poczekać na elektrycznego Forda?

Ford Mustang Mach-E, czyli elektryczny crossover – pędząc na grzbiecie sławy kultowego spalinowego imiennika w tumanach kontrowersji, wjeżdża na polski rynek samochodów elektrycznych. Jak podejść do elektrycznego Mustanga, czy warto było na niego czekać i czy warto poczekać jeszcze chwilę, żeby go kupić? Zapraszam na relację z pierwszej, studyjnej randki z tym intrygującym samochodem elektrycznym.
bmw-ix3-test-opinia_

BMW iX3 – test | Pierwsze wrażenia z jazdy elektrycznym SUV-em BMW

Dzięki iX3 BMW dołącza do marek premium, które oferują elektryczną alternatywę dla swoich spalinowych SUV-ów. BMW dołącza do tego grona dosyć późno, ale jak twierdzi z niezwykle dopracowanym i konkurencyjnym modelem. Według mnie również całkiem ciekawym, bo w teorii BMW iX3 zdaje się nieco sensowniejsze od konkurentów. A jak jest w praktyce?

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image