bmw x6m competition test opinia 1

BMW X6M Competition – test wideo | Ale to lata!

BMW X6M Competition – jeden z najszybszych SUV-ów na świecie, a dokładniej rzecz ujmując, drugi najszybszy SUV na świecie, był bohaterem 8. odcinka mojego Youtubowego cyklu #FuraZbani, w którym wspólnie z Tobą dokładnie poznaje nowe, szybkie i drogie samochody. Zapraszam na bliskie spotkanie z 625-konnym, sportowym SUV-em od BMW.

Potwornie mocne, potwornie szybkie, potwornie drogie, ciężkie i zaskakująco zwinne – takie właśnie są te największe i najmocniejsze sportowe SUV-y od marek premium.

Teoretycznie tego typu SUV-y, w dodatku z nadwoziem o linii coupe, należą do niszy. W praktyce ta nisza jest całkiem popularna i wcale nie taka niszowa. Bo mamy przecież Mercedesa-AMG GLE 63 S, Audi RS Q8, Porsche Cayenne Turbo/GTS, Bentleya Bentayge, Lamborghini Urusa, Aston-Mardina DBX, Range Rovera SVR i jeszcze pewnie kilka by się znalazło. 

No i mamy nasze BMW X6M Competition. Pod względem osiągów – 625 KM i 3,8 s do 100 km/h – to jeden z najszybszych SUV-ów na świecie. Pod względem ceny, wcale nie jest jednym z najdroższych, chociaż przy konfiguracji za ponad 800 tys. zł jest blisko.

bmw x6m competition test opinia 2
BMW X6M Competition – znacząco zyskał w moich oczach po bliższym poznaniu. Dlaczego? O tym opowiadam na filmie.

 

BMW X6M Competition – test – wszystko, co musisz wiedzieć

Jak BMW X6M Competition spisuje się w praktyce, jak się nim jeździ w trasie i na torze, dlaczego ma lepsze wnętrze niż Audi RS Q8 za podobną cenę, czy brak skrętnej tylnej osi negatywnie wpływa na wrażenia ze sportowej jazdy, co w nim tyle kosztuje, ile pali… – na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na filmie. Zapraszam.

 

O BMW X6M Competition nieco więcej napisałem na Insgatramie, zapraszam.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image