seat ateca w abonamencie 1

SEAT Ateca – miejski SUV w abonamencie

SEAT Ateca jest przedstawicielem klasy kompaktowego, miejskiego SUV-a. Produkowany jest w Hiszpanii przez koncert SEAT od 2016 roku. Producent ten ma swoją fantazję w nazywaniu modeli swoich samochodów, przeważnie ich nazwy odnoszą się do jakiegoś miejsca, które mieści się w Hiszpanii. W tym przypadku chodzi o gminę Ateca w Aragonii. Jesteśmy zainteresowani tym autem i rozważamy jego wynajem? Wobec tego, powinniśmy się zastanowić nad wypożyczeniem średnioterminowym.

 

Cechy pojazdu

SEATA Atecę wyróżnia bardzo duża funkcjonalność. Nie dość, że model ten pochwalić się może przykuwającym oko designem, tak również bardzo zróżnicowana oferta różnych wersji napędowych sprawia, że wiele osób decyduje się na wybór tego samochodu. Jedną z największych zalet stanowi jego przestronne wnętrze – mówimy tutaj o komfortowym miejscu dla pięciu pasażerów, a także o bagażniku ze sporą pojemnością. Mieści on nawet do 1600 l po rozłożeniu oparć tylnej kanapy.

Jeśli nie myślimy o zakupie nowego pojazdu, a zamiast tego interesuje nas jego wynajem, to musimy wiedzieć, że dostępne w wypożyczalniach modele są bardzo bogato wyposażone. Mówimy tutaj o różnych systemach, z których wymienić na pewno warto ABS, ESC, ASR, EDL, BAS i HBA. SEAT Ateca dodatkowo posiada także chociażby system rozpoznawania zmęczenia kierowcy czy kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Dla komfortu pasażerów zamontowana jest także automatyczna klimatyzacja dwustrefowa Climatroni.

O dobrą widoczność na jezdni zadbają z kolei przednie światła dobrej jakości, wykonane w technologii LED. Samo wnętrze pojazdu również posiada diodowe oświetlenie. Warto pamiętać także o udostępnionych dla kierowcy profilach jazdy. SEAT Drive Profile umożliwia nam korzystanie z trzech – Eco, Normal i Sport. Każdy z nich cechuje się inną pracą silnika, różnym stopniem wspomagania kierownicy, a także wpływa na oświetlenie.

Wynajem średnioterminowy

Jeśli opisywany samochód wydaje się dla nas kuszącą opcją, ale nie możemy sobie pozwolić na jego zakup bądź chcielibyśmy go najpierw przetestować przez kilka miesięcy, to powinniśmy pomyśleć o jego wypożyczeniu. Niektóre przedsiębiorstwa, takie jak np. Flex To Go, oferują swoim klientom możliwość skorzystania z wynajmu średnioterminowego. Przypomina to rodzaj abonamentu, w którym płacimy stałą miesięczną kwotę za korzystanie z pojazdu.

Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, głównie ze względu na elastyczność umowy. Wiążemy się nią bowiem na okres od 1 do nawet 12 miesięcy, gdzie jednocześnie zrezygnować możemy już nawet po pierwszym miesiącu korzystania z auta. Wynajem abonamentowy jest również opłacalny pod względem ekonomicznym. I to niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą prywatną, czy potrzebujemy samochodu na firmę. Dzieje się tak z prostego względu –  zmniejszają się nam koszty eksploatacyjne. To w gestii wypożyczalni leżą takie kwestie jak serwisowanie samochodu, jego aktualne przeglądy czy wymiana opon bądź oleju.

seat ateca w abonamencie 2

Rezerwacja samochodu

Jeżeli poczujemy się zdecydowani na wynajem średnioterminowy, to powinniśmy skorzystać z możliwości wstępnej rezerwacji auta. W tym celu warto udać się na stronę internetową firmy Flex To Go pod adresem: www.flexmidrent.pl Nie tylko dokładniej zapoznamy się tam z dostępną ofertą (dzięki czemu dowiemy się na przykład, że istnieje możliwość zwiększenia miesięcznego limitu kilometrów z domyślnego 1000 km do nawet 2000 km), ale wypełnimy także stosowny formularz, po którym skontaktują się z nami przedstawiciele wypożyczalni.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image