W Infiniti Q50 możesz wybrać, czy wycieraczki po użyciu spryskiwacza zetrą resztki po chwili przerwy, możesz ustawić nie tylko moc wspomagania, ale również  szybkość reakcji kół na ruchy kierownicy. Możesz zadecydować, jak oporny będzie pedał gazu pod Twoją stopą, dostosować jeden z ośmiu cech pracy kamery cofania, czułość i głośność sonaru czy wybrać, które z trzynastu parametrów będą prezentowane na wyświetlaczu komputera pokładowego. W skrócie, w Infiniti Q50 możesz wszystko… ustawić.

Spektrum możliwych ustawień rozmaitych systemów w Infiniti Q50 jest przeogromne. Śmiemy twierdzić, że to tej pory żaden producent nie zaoferował kierowcy tak kompleksowej możliwości dostosowania parametrów auta do własnych upodobań. To, czy Infiniti nie poszło w tym odrobinę za daleko, to już temat do osobnej dyskusji. W paru przypadkach po samej nazwie ciężko nawet odgadnąć, co autor miał na myśli. Zresztą, zobaczcie sami.

ZOBACZ TEŻ Galerię Infiniti QX70 (wcześniej FX) w limitowanej edycji Black&White

 

MS

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany