Nasi partnerzy

Sklep Motochemia.pl

sklep-motochemiaMotochemia.pl to największy w Polsce sklep internetowy z chemią samochodową i akcesoriami. Oferuje m.in. kosmetyki klasy premium do detailingu takich marek, jak Meguiar’s oraz ShinyGarage.

Dla naszych czytelników sklep Motochemia.pl oferuje 5-procentowy rabat na zakupy. Po założeniu konta należy skontaktować się z działem sprzedaży sklep@motochemia.pl oraz podać hasło „rabat z premiummoto”. Pracownik sklepu przypisze rabat do konta.

Udanych zakupów!

Dołącz do grona naszych partnerów dowiedz się więcej o współpracy z PremiumMoto.pl

Magazyn Lounge – wysokiej jakości magazyn lifestylowy

W magazynie Lounge (w wersji papierowej i elektronicznej) mamy swoją kolumnę, w której dzielimy się z mniej „motoryzacyjnymi” czytelnikami inspirującymi tematami związanymi z samochodami. Nasze dotychczasowe publikacje znajdziecie w dziale PremiumLounge, a stronę magazynu oraz archiwalne wydania możecie zobaczyć na loungemagazyn.pl

Magazyn lounge

 Wypożyczalnia samochodów luksusowych Car 4 Vip

Wypożycz samochód i poczuj klasę premium na własnej skórze. Car 4 Vip oferuję krótko i długoterminowe wypożyczenie samochodów luksusowych (również z kierowcą bądź ochroną). Car 4 Vip to przystępne ceny i usługa klasy premium. Więcej na wypożyczalnia samochodów w Warszawiewypozyczalnia samochodów Car 4 Vip

Magazyn Motór

Bezpłatny miesięcznik motoryzacyjno-lifestylowy wydawany przez ludzi z zajawką. Motór pokazuje, że jeśli się chce, to bez budżetu można stworzyć materiały na bardzo wysokim poziomie – merytorycznym i wizualnym. Dostępny w wersji papierowej i elektronicznej. Więcej na motormag.pl.

motor_logo

 

 

Pozwól swojej marce zaistnieć na PremiumMoto.pl

 

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image