Napisać o tym filmie, że ukazuje „piękno wyścigów” to zbyt banalne. To 15 minutowa kompilacja niesamowitych, zwolnionych ujęć z najrozmaitszych wyścigów samochodowych i motocyklowych. Koncepcja zaprezentowania szybkieg sportu w wolnym ujęciu może i nie jest nowa, ale w tym wydaniu prezentuje się fantastycznie. Racing In Slow Motion – polecamy!

 

Racing is life.

Everything else before and after it is just waiting.

Sport motorowy już z samego założenia jest szybki. W ciągu sekundy może zdarzyć się na prawdę wiele. Tutaj z pomocą przychodzi najnowsza technologia i zwolnione ujęcia. Niesamowicie szybki i widowiskowy sport, jakim są wyścigi samochodowe czy motocyklowe, zyskuje zupełnie nowego, głębszego wymiaru kiedy ukazany jest w zwolnionym i bardzo zwolnionym tempie.

Pozwólcie sobie na 15 minut oderwania i odkryjcie ten wymiar. Warto!

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image