Uncategorized

W tej kategorii nie powinno być żadnego wpisu, bo na PremiumMoto.pl każdy wpis ma swoje miejsce. Jest tu coś? To może warto przeczytać :)

Screenshot_ks_lamborghini_huracan_gt3_ks_red_bull_ring_22-3-117-16-42-40

Z toru na drogę – sportowe samochody z GT3 w nazwie

Na ostatnim Salonie Samochodowym w Genewie zadebiutowały dwa sportowe modele z GT3 w nazwie – Lexus RC F GT3 i Porsche 911 GT3. Producenci samochodów segmentu premium coraz chętniej korzystają z tego oznaczenia, by podkreślić wybitnie sportowy charakter swojego – bądź co bądź – drogowego modelu. Poniżej zebrałem obecnie oferowane modele z GT3 w nazwie. Jednocześnie wykorzystuję okazję do "lokowania" mojego wyścigowego Huracana GT3, którym startuje (bez większych sukcesów) w simracingowej lidze Asseto Corsa.

Jak powstaje Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C na polskim rynku ma pojawić się jeszcze w tym roku i będzie kosztować koło 230 tys. zł. To kwota porównywalna z Porsche Cayenne, czyli znaczna, ale nie zapomnijmy, że monocoque 4C jest wykonany z włókna węglowego, dzięki czemu masa auta "na sucho" to zaledwie 895 kg. Do tego centralnie umieszczone 1750 TBI, napęd na tył , 240 KM mocy i niepowtarzalna uroda. Czekamy z niecierpliwością

Racing in slow motion – piękno motorsportu

Napisać o tym filmie, że ukazuje "piękno wyścigów" to zbyt banalne. To 15 minutowa kompilacja niesamowitych, zwolnionych ujęć z najrozmaitszych wyścigów samochodowych i motocyklowych. Koncepcja zaprezentowania szybkieg sportu w wolnym ujęciu może i nie jest nowa, ale w tym wydaniu prezentuje się fantastycznie. Racing In Slow Motion - polecamy!
article placeholder

Prototypowe RENAULT ALPINE A110-50 – video

Na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku, Renault zaprezentowało berlinettę Alpine A110, która szybko zyskała status kultowego samochodu sportowego. Dokładnie 50 lat później, Renault prezentuje współczesną interpretację Alpiny, stworzoną by uczcić pamięć przodka. Nazywa się Alpine A110-50. Zobaczcie ją na filmie!
Toyota Prius Plus

Siedmiomiejscowa Toyota Prius

Rodzina Toyoty Prius niedawno wzbogaciła się o drugą wersję nadwoziową. Prius Plus to siedmiomiejscowy samochód będący połączeniem kombi i vana. Okazuje się, że zainteresowanie hybrydami jest na tyle duże, że Toyota już planuje kolejne wersje swojej flagowej hybrydy

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link