dziewczyny-motor-show-poznan-2015-60

Dziewczyny Motor Show Poznań 2015 – galeria

Targi Motor Show w Poznaniu z każdą kolejną edycją stają się coraz bardziej okazałe. Przybywa nowych marek (w tym roku np. BMW), stoiska rozrastają się i pomału upodabniają do tych, jakie możemy oglądać na europejskich salonach. Przy samochodach zaczyna pojawiać się również coraz więcej dziewczyn, a jak wiadomo te nasze są najładniejsze. Zapraszamy więc do galerii zdjęć dziewczyn Motor Show Poznań 2015. 

Co roku organizatorzy Motor Show w Poznaniu odnotowują rekordową frekwencję odwiedzających, nowe marki budują coraz bardziej imponujące ekspozycje, a hala Volkswagen Group skupiająca wszystkie marki rodziny VW – tu, w „polskim Wolfsburgu” – przypomina już małą Genewę.

Również hostessy ozdabiające samochody coraz liczniej goszczą na tych największych, polskich targach motoryzacyjnych. Na jednym ze stoisk pojawiła się nawet „Wodzianka” Kuby Wojewódzkiego (Marta Karpińska). Biegając z aparatem po halach Motor Show można jednak odnieść wrażenie, że jeszcze nie wszystkie dziewczyny wiedzą, na czym właściwie polega ich rola i poziomem profesjonalizmu ustępują koleżankom po fachu z salonów europejskich. A jak z urodą? Zobaczcie:

Dziewczyny Motor Show Poznań 2015

 

 

A teraz dla porównania zerknijcie na:

Dziewczyny Salonu Samochodowego w Genewie 2014

Dziewczyny Salonu Samochodowego w Genewie 2012

lub

Salon samochodowy ALTERNATYWNIE

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image