Ja wiem, że w Mercedesie-AMG A35 takie elementy, jak system multimedialny i inne gadżety schodzą na drugi plan. Tutaj chodzi przede wszystkim o to, jak taki samochód jeździ. Ale musicie mi wybaczyć… Przy okazji testu A35 w końcu miałem trochę więcej czasu, żeby pobawić się (w miarę) nowym systemem multimedialnym Mercedesa. Okazał się równie wciągający, co jazda A35. O tym, co mnie tak wciągnęło opowiadam na filmie. 

Poniższy film o Mercedesie-AMG A35 możecie potraktować jako wstęp do pełnego i bardziej merytorycznego testu tego gorącego hatchbacka.

Już niebawem na PremiumMoto.pl.

 

Jako uzupełnienie polecam również film, w którym pytam Mercedesa o sens życia i inne mało istotne rzeczy.

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image