Zapewne wielu z Was słyszało jak niesiony dumą i ambicją Ferruccio Lamborghini, aby udowodnić swoje racje buńczucznemu Enzo Ferrariemu, stworzył własną markę sportowych samochodów, której nazwa do dzisiaj elektryzuje nie tylko miłośników samochodów. Takich spektakularnych start-upów w motoryzacji mamy więcej.

Zapraszamy do lektury naszego gościnnego wpisu, który ukazał się w czerwcowym wydaniu lifestylowego magazynu Lounge. Tym razem tematem przewodnim numeru było zagadnienie start-upu oraz szeroko pojętej kreatywności.

Pierwsze motoryzacyjne skojarzenie, jakie przyszło mi do głowy to Pagani Automobili S.p.A. oraz Koenigsegg Automotive AB. W krótkim wpisie (miejsca zawsze za mało) starałem się przedstawić sylwetki twórców tych dwóch niezwykłych manufaktur oraz drogę Horacio i Christiana do sławy i pozycji ambasadorów kreatywności w motoryzacji.

Poniżej wpis magazynie

Kreatywność – paliwo motoryzacji

 

A TUTAJ link do artykuły na stronie magazyny Lounge

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image