Nie posiada mechanicznego połączenia między kołami przedniej osi a kierownicą, ma za to 3,5-litrowe V6, silnik elektryczny, napęd na wszystkie koła i łącznie ponad 360 KM. Do „setki” przyspiesza w 5,4 s i kosztuje około 230 tys. zł. Co? Bohater poniższej galerii – Infiniti Q50S hybrid.

Infiniti Q50 – specyfikacja i cennik

ZOBACZ TEŻ: Infiniti Q50 – mogę wszystko

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. jacenty

    wszystko ładnie, pięknie ale ja jednak gdybym miał kupować hybrydę wybrałbym toyotę. tylko ta marka wydaje mi się rzetelna w produkcji hybryd.

    Odpowiedz
  2. jordan

    A ja miałbym poważny dylemat między nowym Lexusem IS a tym Infiniti Q50… Oba wyglądają zacnie, ale to Q50 hybrid to mnie nie przekonuje. Może to jeździć na samym prundzie?

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany