Zobaczcie jak mistrza świata Formuły 1 Sebastian Vettel radzi sobie w walce wręcz. Vettel nie tylko doskonale zna Kung Fu, ale posiada również nadprzyrodzone zdolności… chociaż o tym akurat wiemy. W filmie pomaga mu Celina Jade – holywoodzka aktora, modelka i mistrzyni sztuk walki – w jednej osobie! Zobaczcie „Drive Of The Dragon” oraz materiał z produkcji tego sympatycznego filmu.

 

Nie wiemy jak Wy, ale na PremiumMoto powoli zaczynamy być znudzeni powagą i pompatycznością włoskich producentów supersamochodów. Wszystkie filmowe produkcje Ferrari, Lamborghini czy Pagani przepełnione są poważną muzyką, pełną dramaturgią i mroczną atmosferą. A przecież można inaczej, co udowadnia Infiniti. Japończycy proponują nam luźniejszą konwencję i Kung Fu w wykonaniu Sebastiana Vettela oraz pięknej Celin Jade. Z filmu dowiecie się, że Infiniti FX ma kamerę cofania i okno dachowe, a Vettel dysponuje nadprzyrodzonymi zdolnościami…

I jeszcze materiał o powstawaniu filmu

 

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link