Napisać o tym filmie, że ukazuje „piękno wyścigów” to zbyt banalne. To 15 minutowa kompilacja niesamowitych, zwolnionych ujęć z najrozmaitszych wyścigów samochodowych i motocyklowych. Koncepcja zaprezentowania szybkieg sportu w wolnym ujęciu może i nie jest nowa, ale w tym wydaniu prezentuje się fantastycznie. Racing In Slow Motion – polecamy!

 

Racing is life.

Everything else before and after it is just waiting.

Sport motorowy już z samego założenia jest szybki. W ciągu sekundy może zdarzyć się na prawdę wiele. Tutaj z pomocą przychodzi najnowsza technologia i zwolnione ujęcia. Niesamowicie szybki i widowiskowy sport, jakim są wyścigi samochodowe czy motocyklowe, zyskuje zupełnie nowego, głębszego wymiaru kiedy ukazany jest w zwolnionym i bardzo zwolnionym tempie.

Pozwólcie sobie na 15 minut oderwania i odkryjcie ten wymiar. Warto!

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany