dziewczyny salonu w genewie

Dziewczyny 86. Salonu w Genewie – zdjęcia

Już się przyjęło, że obowiązkowym punktem relacji z każdego salonu samochodowego jest galeria z dziewczynami (hostessami), które mają przyciągać dziennikarzy do prezentowanych samochodów. Niech zatem tradycji stanie się zadość – zapraszam do galerii zdjęć dziewczyn z 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Dla urozmaicenia będą również panowie.

Po rocznej przerwie ponownie postanowiłem odwiedzić genewskie hale Palexpo, w których co roku na początku marca odbywają się jedne z najbardziej prestiżowych targów motoryzacyjnych. Tegoroczna edycja, w przeciwieństwie do tej zeszłorocznej, obfitowała w mocne motoryzacyjne akcenty (więcej o nich tutaj). W moim subiektywnym odczuciu nieco gorzej było z akcentami kobiecymi. Po szybkiej przebieżce z aparatem po wszystkich stoiskach byłem lekko rozczarowany. Miałem nadzieję na więcej interesujących premier.

Przy okazji zapraszam do galerii zdjęć dziewczyn z salonu Genewie z poprzednich lat

Dziewczyny salonu w Genewie – bywało lepiej

Jeszcze 2–3 lata temu większość hostess skutecznie odciągała uwagę od samochodów (link powyżej), w tym roku to samochody często zdawały się bardziej atrakcyjne. Najwyższy poziom trzymała… Skoda. Czesi zadbali o wszystko – począwszy od doboru hostess przez stroje po gustowne naszyjniki z postrzeloną kurą. Jak zwykle ogromne zainteresowania wzbudzały dziewczyny z Lamborghini, z kolei najbardziej wytworne kreacje hostessom zapewniło Maserati, najbardziej oryginalne z wkomponowanymi narzędziami – Volkswagen. Zabrakło Gugiaro, które co roku kusiło najbardziej wyzywającymi paniami, ale godnie, chociaż z nieco mniejszym rozmachem, zastąpił go słynny tuner ABT.

Nie przedłużam, pozostawiam Was ze zdjęciami najładniejszych dziewczyn z salonu samochodowego w Genewie. Oceńcie sami, a potem możecie porównać dziewczyny z Genewy z tymi z poznańskich targów Moto Show.

sda
Skoda w formie. Ładne dziewczyny, starannie dobrane kreacje i firmowa biżuteria. Powodzi się.
Dziewczyny z salonu w Genewie
Reflektujecie materiały prasowe od Opla?

 

abt
Tuner ABT miał sporo do pokazania, ale nie pamiętam, jakie modele były na stoisku

Obiecani panowie z salonu w Genewie. Panów było całkiem sporo, dlatego symbolicznie zaznaczam ich obecność w Genewie.

 

dziewczny z Genewy 2016
Czasem trzeba biegać z aparatem dwa dni, żeby uchwycić „ten” moment i… schrzanić zdjęcie.

Czerń zawsze w modzie.

Dziewczyny od Maserati (Levante). Włosi wygraywają konkurs na najbardziej wytworne kracje
Dziewczyny od Maserati. Włosi wygrywają konkurs na najbardziej wytworne kreacje. No i ta biżuteria – równie skromna jak Levante.
sdr
Stoisko Lambo było mocno oblegane i to nie tylko z powodu światowej premiery nowego modelu.

 

 

26076_10150154396555052_4381071_nDziewczyny z salonu w Genewie uwieczniłem aparatem Panasonic Lumix GX8 z obiektywem G Vario 14-140 mm F 3,5-5,6 oraz „stałką” 25 mm F1,4. Więcej na stronie Panasonic.

Fot. PremiumMoto.pl oraz Newspress.co.uk

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image