Świetnie zrealizowany film z porównania dwóch niesamowitych samochodów. Zobaczcie jak najmocniejsze drogowe Porsche w historii wypadnie w porównaniu z Nissanem Juke R.

 

 

 

Porsche 911 GT2 RS to najmocniejsze drogowe Porsche w historii. Najbardziej dziki samochód na naszej planecie. 620-konny boxer umieszczony za tylną osią i ultralekka konstrukcja, sprawiają, że nawet najbardziej doświadczeni kierowcy czują przed GT2 ogromny respekt.

Juke R to sensacja w świecie supersamochodów. Powstał w wyniku przeszczepienia całej technologii niesamowitego GT-R-a do nadwozia małego, miejskiego SUV-a. Ta szalona wizja crossovera posiada napęd na wszystkie koła i niemal 500-konny silnik V6.

Dziennikarz prestiżowego magazynu Car and Driver postanowił skonfrontować ze sobą te dwa potwory.

Zapraszamy na film:

 

 

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link