volvo-s90-d4-inscription-polska

Volvo S90 Inscription D4 AWD – galeria zdjęć

Volvo S90 – jeden z najbardziej spektakularnych debiutów w segmencie premium w 2016 roku! Stylowy i oryginalny sedan wyróżnia się na tle niemieckich konkurentów, oczarowuje prezencją i konsekwentnie rozgaszcza się na rynku. Zapraszam do bliższego poznania Volvo S90. W galerii bogato wyposażona wersji Inscription skonfigurowana za ponad 300 tys. zł.

Volvo S90 D4 Geartronic AWD. Cena wyjściowa – 198 200 PLN. Cena prezentowanego egzemplarza w wersji Inscription z bogatym wyposażeniem – 324 290 zł brutto.
Lakier Osmium Grey wymaga dopłaty 4,2 tys. zł. Liczne chromowane wstawki to elementy pakietu Inscription. Ogromne wrażenie robią 21-calowe felgi (245/35) – dodatek za około 15 tys. zł.
D4 na klapie bagażnika oznacza, że pod maską S90 pracuje 2-litrowy, 4-cylindrowy diesel o mocy 190 KM i solidnych 400 Nm momentu. W połączeniu z automatyczną, 8-biegową skrzynią i napędem AWD wartości te przekładają się na 8,2 s w sprincie do 100 km/h. Średnie zużycie paliwa w trasie (w teście) niecałe 7 l/100 km.
Charakterystyczne światła z LED-owym pasem wyglądają równie efektownie za dnia jak i w nocy. Aktywne światła drogowe Full LED z technologią Active High Beam to część pakietu Light za 3,9 tys. zł.
Wnętrze Volvo S90 w wersji Inscription prezentuje się niezwykle efektownie. Projektanci zadbali o to, aby posiadało niepowtarzalny klimat. Pod szybą jeden z dziewiętnastu głośników rewelacyjnego systemu audio Bowers&Wilkins Premium Sound. Cena systemu to 14 310 zł. Na konsoli środkowej pozostawiono jedynie 7 przycisków. Wszystko obsługujemy za pomocą dużego tabletu opracowanego przez Volvo we współpracy z Apple.
Fortepianowa czerń, aluminium i ciepłe tonacje orzechowego drewna znakomicie się komponują. Takie wnętrze może zaprojektować tylko Volvo.
Spasowanie elementów i jakość materiałów stoją na poziomie, jakiego można oczekiwać po klasie premium.
Skóra, wszędzie skóra. Do tego trochę drewna i aluminium doprawione szczyptą fortepianowej czerni. Nic do dodania.
Jeden z bardziej stylowych sposobów na uruchamianie i gaszenie silnika. Obok pokrętło systemu Drive Mode służące do wyboru trybów jazdy: comfort, eco, dynamic oraz individual. Różnica między poszczególnymi trybami jest wyraźnie odczuwalna.

 

Volvo S90 Inscription – PremiumMoto approved.

Zobacz 12 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowej rodzinie Volvo

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image