zimowy domek pensjonat opinia 3
Zimowy Domek - pokoje

Zimowy Domek Butique Rooms – wypoczynek klasy premium

W dziale „miejsce premium” gromadzę dla Was hotele, pensjonaty i inne interesujące lokacje, które według mnie warto odwiedzić. Takie, które wyróżniają się dobrym smakiem, wyjątkowym klimatem, a przede wszystkim dbałością o detale. Jednym z najciekawszych i trochę nietypowych miejsc klasy premium, jakie ostatnio odkryłem, jest Zimowy Domek – butikowy pensjonat w Świeradowie Zdroju.

Nieodłącznym elementem pracy dziennikarza/blogera, zajmującego się motoryzacją, są premiery nowych modeli samochodów i rozmaite eventy z samochodami w tle. Firmy motoryzacyjne wyjątkowo starannie dobierają hotele na potrzeby prezentacji. Grupy zaproszonych dziennikarzy są niewielkie, więc organizatorzy – w przeciwieństwie do firm prowadzących szkolenia i konferencje – nie potrzebują konferencyjnych molochów z ogromnymi salami.

Przez ostatnie kilka lat pracy zawodowej uczestniczyłem w wielu takich premierach. Cóż, taka specyfika pracy. Nie chwalę się, tylko zaznaczam, że trochę tych hoteli zwiedziłem. Dzięki temu, podobnie jak w przypadku samochodów, sądzę, że nauczyłem się odróżniać te premium, od tych, które premium są jedynie z pozoru, albo wcale.

Z hotelami jak z samochodami – premium tkwi w detalach

Zarówno w przypadku samochodów, jak i hoteli, sprawdza się moja maksyma, że premium tkwi w detalach. Hotel może mieć 5 gwiazdek nad wejściem, 3-gwiazdkowego szefa w kuchni, 5 basenów i 100-metrowe pokoje, ale jeżeli nie będzie temu towarzyszyć troska o detale, to finalne wrażenie będzie jedynie przeciętne. To właśnie detale, a nie pusty przepych i rozmach sprawiają, że miejsce ma klimat, pozostaje w mojej pamięci na długo i chcę do niego wracać.

Dlatego nawet kameralne miejsca potrafią dostarczyć wyjątkowych wrażeń, jeżeli czuć i widać w nich dbałość o najmniejsze szczegóły. Można się o tym przekonać, odwiedzając jedno z nowszych miejsc klasy premium w Polsce – Zimowy Domek.

Zimowy Domek – dlaczego warto odwiedzić?

Zimowy Domek to butikowy pensjonat. Kameralny obiekt z czterema oddzielnymi pokojami o powierzchni około 20 m2 każdy. Już sam fakt, że w domku oprócz Ciebie i towarzyszącej Ci osoby będzie co najwyżej sześciu innych gości, nadaje miejscu kameralnej i relaksującej atmosfery.

To, co wyróżnia Zimowy Domek, to niespotykana jak na pensjonaty staranność w każdym aspekcie, a przede wszystkim nowoczesne, designerskie wnętrze. Podobnie jak w samochodach klasy premium, również tutaj nic nie pozostawiono przypadkowi. Widać, że każdy element wystroju wnętrza został starannie dobrany, a nad całym projektem czuwał ktoś, kto zna się na rzeczy. To rzadkość w tego typu obiektach.

zimowy domek pensjonat opinia 3
Zimowy Domek zachwyca nowoczesnym i konsekwentnym designem oraz dbałością o każdy szczegół.

Zimowy Domek – dbałość o detale

Design wnętrz to jedno, ale Zimowy Domek to coś więcej, bo dbałość o detale przejawia się tutaj w wielu aspektach. Weźmy na przykład śniadania: pięknie podane i wyjątkowo starannie przygotowane. Znakomicie nastroją Was na aktywny dzień.

Zimowy Domek położony jest w Świeradowie Zdroju, a to idealne miejsce na aktywności. Zimą można poszaleć na nartach w Szklarskiej Porębie i na okolicznych stokach, a wiosną, latem i jesienią korzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych w Górach Izerskich. Albo po prostu odkrywać uroki Dolnego Śląska, np. wyjątkowe, puste drogi, których jest tu mnóstwo.

Po aktywnym dniu nic nie zrelaksuje lepiej niż sauna, którą w Zimowym Domku macie do dyspozycji. Do dyspozycji jest również miejsce ładowania samochodów hybrydowych i elektrycznych. To dobrze pokazuje, że właściciele pomyśleli o wszystkim, idą z duchem czasu i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających gości.

zimowy domek pensjonat opinia 2
Goście Zimowego Domku mają do dyspozycji kameralną saunę.

Atmosfera klasy premium

Premium jest również atmosfera Zimowego Domku, sprzyjająca wypoczynkowi i relaksowi. Z daleka od zgiełku wielkiego miasta, harmideru i dzieci. Tak, dzieci. Wiadomo, wszyscy je kochamy, ale czasami chcielibyśmy przynajmniej na chwilę się od nich oderwać. Zimowy Domek zapewni ten „luksus”, bo miejsce przeznaczone jest przede wszystkim dla osób dorosłych.

Jeżeli więc planujecie wypoczynek na Dolnym Śląsku i chcecie spróbować innej formy spędzenia czasu niż hotel, to z czystym sumieniem mogę polecić Wam Zimowy Domek. Chillout klasy premium gwarantowany.

Po więcej szczegółów i możliwość rezerwacji on-line zapraszam na oficjalną stronę Zimowego Domku.

zimowy domek pensjonat opinia 1
Zimowy Domek położony jest w Świeradowie Zdroju, to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image