Archiwum

Archiwum wpisów z początków istnienia bloga. Nie zawsze premium, ale zawsze ciekawe.

ladowanie-akumulatora-sprzet-1

Jaki sprzęt do ładowania akumulatora?

Prostownik to przykład urządzenia, z którego na co dzień się nie korzysta, ale jednocześnie warto je mieć na wyposażeniu. Wówczas, nawet jeżeli auto nie będzie chciało odpalić, to będzie można samemu rozwiązać problem i naładować akumulator.
kamera-samochodowa-ranking-2

Najlepsza kamera samochodowa – ranking TOP8

Zanim przedstawię ranking kamer samochodowych muszę zaznaczyć, że idealna kamera samochodowa nie istnieje. Wprawdzie niektórym modelom niewiele do ideału brakuje, ale żaden wideorejestrator, nawet za ponad dwa tysiące złotych nie zagwarantuje nam 100% odczytu tablic rejestracyjnych mijanego pojazdu. Dlaczego? Ponieważ składa się na to wiele czynników takich jak na przykład choćby jakość przedniej szyby w naszym aucie, warunki atmosferyczne, ustawienie świateł w naszym samochodzie itp. itd.
dostawcze samochody poleasingowe

Auto, na które warto postawić

Kupno nowego samochodu to wydatek, który większość z nas zapewne odczuje. Prawda jest taka, że w momencie nagłej awarii, czy też wypadku oraz związanej z tym potencjalnie nowej transakcji, nie każdy musi posiadać tyle pieniędzy, by nabyć nowe auto. Dobrym wyjściem z tej patowej sytuacji może być kupno samochodu używanego. Najłatwiej znaleźć takie auta poprzez ogłoszenia w sieci. Jedną z opcji, która w przypadku aut używanych jest szczególnie kusząca, to nabycie samochodu poleasingowego. Dobrze przyjrzeć się tej możliwości z bliska, zwłaszcza że sporo możemy w ten sposób zyskać.
polecane opony zimowe

Opony zimowe czy całoroczne?

Jakość ogumienia ma duże znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Na wybór opon szczególnie trzeba zwrócić uwagę w okresie zimowym, gdy warunki do jazdy są trudne. Oprócz tradycyjnych zimówek, na rynku można dostać także opony całoroczne. Producenci przekonują, że sprawdzą się one na każdej nawierzchni, co pozwala zaoszczędzić na kosztach wymiany i zakupu kompletów sezonowych. Czy to możliwe, żeby opony wielosezonowe dorównały zimówkom?
wspolpraca Ford polska i muzeum narodowe w warszawie

Ford w służbie Muzeum Narodowego w Warszawie

Od egipskiej mumii przez słynne obrazy po fragmenty starożytnych budowli – nowy Ford Transit oraz Tourneo Custom w służbie Muzeum Narodowego będą podróżować po całej Europie z nietypowymi ładunkami o najwyższej wartości historycznej i materialnej dla Polski.
bezpieczenstwo maxi-cosi 4

Bezpieczeństwo też jest premium

Październik, rok 2016, droga krajowa nr 50 w okolicach Mszczonowa, późne godziny wieczorne. Ford C-Max zderza się czołowo z Volvo XC70. Siła uderzenia jest tak duża, że oba samochody niemal wylatują w powietrze. W wyniku wypadku ginie trójka dzieci (11, 6 oraz 9 lat) podróżujących w Volvo. Trójka dzieci podróżujących C-Maxem (5 lat, 11 i 11 lat) wychodzi z wypadku bez większych obrażeń. Różnica polegała jedynie na tym, że dzieci w Volvo nie podróżowały w fotelikach, tylko na zwykłych podstawkach.
pachura e-sport 1

Kiedy stwierdzenie „będę grał w grę” nabiera nowego znaczenia

Dlaczego opowiem Wam dziś o e-sporcie? Po pierwsze dlatego, że jest to temat szalenie ciekawy i mocno rozwojowy, a po drugie dlatego, że odezwał się do mnie ostatnio stary znajomy. Piotra poznałem na prezentacjach prasowych nowych modeli grupy VW. Kiedy powiedział mi, że właśnie został menadżerem zespołu e-sportowego, postanowiłem zgłębić temat.
polo_I_i_6_gen

VW Polo – nowa karta w historii – dziesięciolecia zmian

Polo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, kompaktowych modeli koncernu Volkswagena na świecie. Przez ponad 40 lat przeszedł on kilka „operacji plastycznych”, nadal jednak cieszy się ogromną sympatią i ma rzesze fanów. Pierwsze Polo pojawiło się w 1975 roku. 42 lata później historia tego modelu otwiera kolejny rozdział – na rynek wjeżdża właśnie szósta generacja Polo. Jak auto zmieniało się przez te lata?

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link