hyundai i30n performance test opinia 1

Hyundai i30 N Performance – test | N jak niespodzianka?

Słyszałem wiele dobrego o Hyundaiu i30 N Performance i przyznam, że ze sporą niecierpliwością czekałem na możliwość sprawdzenia pierwszego koreańskiego hothatcha w akcji. Do testu przystąpiłem ze sporym „bagażem” doświadczeń z innych hothatchy. Jak na ich tle wypadł i30 N? 

Zanim wsiadłem do  i30 N Performance, zdążyłem dokładnie poznać nowego Forda Focusa ST, Megane RS Trophy oraz Golfa GTI TCR, czyli trzech najgroźniejszych rywali gorącego Hyundaia.

Miałem więc solidne przygotowanie do merytorycznego oceniania kompetencji i30 N Performance w klasie hothatchy. Przyznam szczerze, że nie oczekiwałem fajerwerków i podszedłem do i30 N ze sporą rezerwą. Cóż Hyundaie, z którymi miałem do czynienia wcześniej nie zwiastowały zbyt wiele sportowych emocji. W dodatku wspomniani konkurenci to naprawdę mocne i dopracowane propozycje z licznymi talentami. 

 

i30 N performance vs najlepsze hothatche – test

Pora zatem sprawdzić, jaką niespodziankę przygotował dla mnie i dla Was Hyundai. Zapraszam na test, z którego dowiecie się, czy warto rozpatrywać i30 N jako godną alternatywę dla najlepszych hothatchy na rynku (oraz hatchbacków od marek premium za podobne pieniądze).

 

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image