Lamborghini jako pierwsza włoska marka udostępniła możliwość zwiedzania swojego muzeum za pośrednictwem internetu. Wirtualny spacer pozwala poznać niesamowite zbiory Lamborghini, a nawet zasiąść za kierownicą niektórych z eksponowanych modeli. Chociażby w tym momencie.

 

 

Dzięki technologi podobnej to Google Street View oraz uprzejmości Lamborghini fani marki z całego świata mogą w dowolnym momencie wybrać się na wirtualny spacer wśród supersamochodów z bykiem na masce.

Wystarczy komputer lub tablet aby móc zwiedzić ponad 1500 metrów kwadratowych, na których znajdziemy niezwykłe okazy Lamborghini. Począwszy od Miury z 1963 roku po niezwykle rzadkie, współczesne modele – Reventona, Estoque, czy Sesto Elemento. Co więcej wirtualny zwiedzający ma możliwość zajęcia miejsca za kierownicą niektórych egzemplarzy i podziwiania niezwykłych detali wnętrza dzięki interaktywnej nawigacji po zdjęciach w dużej rozdzielczości. Tak więc, nie spać, zwiedzać muzeum Lamborghini.

Wyświetl większą mapę

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image