Dzienniki PremiumMoto.pl w obrazkach – archiwum

Przewodnik po dziennikach PremiumMoto.pl, czyli krótkich, cyklicznych formach o samochodach (z naciskiem na klasę premium), motoryzacji i zmotoryzowanym życiu w ogóle. Zajrzyj za kulisy PremiumMoto.pl, poczytaj, co dzieje się na blogu (i w motoryzacji), kiedy na blogu nie dzieje się nic. Bo dzieje się dużo, a wpisy na stronie głównej to jedynie esencja tych wydarzeń. StayTuned & #stayPremium. Strona uaktualniana na bieżąco.

Jak działa ta strona? Staram się sumiennie prowadzić dzienniki PremiumMoto.pl i co trzy dni dodaje nowy, krótki wpis. Wpisy grupuję w ramach danego miesiąca i publikuję tutaj. Jadnak, aby ułatwić nawigację, poniżej stworzyłem obrazkowy spis treści. Kliknięcie na obrazek przeniesie Was bezpośrednio do konkretnego wpisu. Spróbujcie!

Dzienniki 2017

Dzienniki 2015 i 2016

Pełną, chronologiczną wersję dzienników znajdziesz w tym dziale

 

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

3 komentarze

 1. Avatar
  AutoSklep

  Bardzo fajny i zadbany blog, pierwsza 3 jeśli chodzi o blogi moto w naszym kraju. Życzymy wytrwałości w dalszym prowadzeniu… tam 3mać !!

  Odpowiedz
 2. Avatar
  Szymon

  Świetny blog o samochodach klasy premium prowadzony przez prawdziwego pasjonata! Naprawdę ciekawe artykuły i przydatne informacje. Warto tu wracać.Dzięki!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image