kurier inpost

Zamów kuriera i przekonaj się, czy przyjedzie elektrycznym Nissanem

InPost zasilił swoją flotę o kolejnych 40 samochodów elektrycznych, a to jeszcze nie koniec! Pozwól swoim paczkom podróżować ekologicznie!

 

Ekologiczne dostarczanie przesyłek

Marce InPost od samego początku przyświecała idea dbania o środowisko. Kurierzy, którzy dowożą paczki do jednego punktu, zamiast krążyć po mieście, ograniczają emisję spalin oraz redukują korki, będące w dużych miastach prawdziwą udręką. Możliwość odebrania swojego zamówienia z pobliskiego Paczkomatu jest wygodna i sprzyja spacerom. Z uwagi na znaczący wzrost sprzedaży internetowej w ostatnim czasie, kurierzy zostali zalani liczbą zleceń.

InPost postanowił w związku z tym zasilić swoją flotę o 40 pojazdów elektrycznych, przyjaznych środowisku. Można je już spotkać w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie. Do końca 2021 roku po polskich ulicach ma się poruszać 500 takich samochodów. Cała stolica będzie obsługiwana przez InPost wyłącznie za ich pośrednictwem. Ten krok jest nie tylko ukłonem w stronę nas wszystkich, ale też dobrym przykładem dla innych firm kurierskich.

Do współpracy z InPost została powołana marka Nissan. Samochody kurierów e-NV200 XL Voltia mogą pokonać jednorazowo nawet 200 km po mieście, a ich ładowność sięga 580 kg. Ich dodatkową zaletą jest niski poziom hałasu. Praca kierowców InPost stanie się teraz jeszcze bardziej sprawna i przyjemna.

 

Zamów kuriera po paczkę

Swoją przesyłkę możesz nadać w Paczkomacie, których na ten moment jest ponad 11 000, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrał ją od Ciebie kurier z domu czy pracy. Jak to zrobić? Możesz skorzystać ze strony internetowej lub z darmowej aplikacji w swoim telefonie. Zapłać za usługę, wydrukuj wygenerowaną etykietę, naklej ją w widocznym miejscu na paczce i czekaj na kuriera. Jeżeli wysyłasz powyżej 5 paczek, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Zamawiając kuriera, zyskujesz pewność krótkiego czasu realizacji usługi, niską cenę oraz możliwość stałego monitorowania statusu swojej przesyłki. Instalując w swoim telefonie aplikację mobilną InPost, będziesz otrzymywać na bieżąco wszystkie informacje o szczegółach podróży paczki.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image