mclaren 720S launch control

McLaren 720S – launch control | Przeżyj to razem ze mną | 720 KM, 1300 kg i 2,8 s do 100 km/h

Są samochody mocniejsze, ale tylko nieznacznie. Są samochody szybsze, ale tylko minimalnie. Może nawet są samochody bardziej emocjonujące, ale nawet jeśli, to marginalnie. Bo McLaren 720S to ścisła czołówka, najszybszych, najdroższych, najmocniejszych i najbardziej emocjonujących bolidów dostępnych na naszym rynku. Co to oznacza w praktyce? Z przyjemnością to zademonstruję na krótkim filmie.

Na PremiumMoto.pl poznaliśmy już najmocniejsze i najszybsze samochody od marek premium. Szczegółowo opowiedziałem Ci o 600-konnym BMW M8 Competition, Audi RS Q8 czy Mercedesie-AMG GT 63S 4Door. I z jednej strony bohater dzisiejszego wpisu jest równie szybki do 100 km/h, z drugiej… to zdecydowanie inne zwierzę. 

 

McLaren 720S – brutalnie i bezpośrednio

OK, McLaren 720 S, podobnie jak wspomniana elita klasy premium, również ma podwójnie doładowane, 4-litrowe V8, również jest w stanie odpalić od 100 km/h w mniej niż 3 s i osiągnąć 200 km/h szybciej niż wszystkie inne samochody na rynku. Jednak, jak to zwykle bywa, tabelki z danymi nie opowiadają całej historii. 

McLaren 720 przenosi Cię na wyższy poziom osiągów i wrażeń z jazdy w porównaniu z najszybszymi samochodami marek premium. Dopiero tutaj czujesz, co to znaczy „sport” w samochodzie drogowym. Wszystko jest bardziej intensywne, bezpośrednie i brutalne. I to nie tylko dlatego, że silnik pracuje zaraz za Twoimi plecami, a nie gdzieś z przodu. Więcej opowiem o tym przy okazji pełnego testu McLarena 720S już niebawem. Tymczasem zostawiam Cię z 720S i jego osiągami. Miłej zabawy.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image