Są samochody mocniejsze, ale tylko nieznacznie. Są samochody szybsze, ale tylko minimalnie. Może nawet są samochody bardziej emocjonujące, ale nawet jeśli, to marginalnie. Bo McLaren 720S to ścisła czołówka, najszybszych, najdroższych, najmocniejszych i najbardziej emocjonujących bolidów dostępnych na naszym rynku. Co to oznacza w praktyce? Z przyjemnością to zademonstruję na krótkim filmie.

Na PremiumMoto.pl poznaliśmy już najmocniejsze i najszybsze samochody od marek premium. Szczegółowo opowiedziałem Ci o 600-konnym BMW M8 Competition, Audi RS Q8 czy Mercedesie-AMG GT 63S 4Door. I z jednej strony bohater dzisiejszego wpisu jest równie szybki do 100 km/h, z drugiej… to zdecydowanie inne zwierzę. 

 

McLaren 720S – brutalnie i bezpośrednio

OK, McLaren 720 S, podobnie jak wspomniana elita klasy premium, również ma podwójnie doładowane, 4-litrowe V8, również jest w stanie odpalić od 100 km/h w mniej niż 3 s i osiągnąć 200 km/h szybciej niż wszystkie inne samochody na rynku. Jednak, jak to zwykle bywa, tabelki z danymi nie opowiadają całej historii. 

McLaren 720 przenosi Cię na wyższy poziom osiągów i wrażeń z jazdy w porównaniu z najszybszymi samochodami marek premium. Dopiero tutaj czujesz, co to znaczy „sport” w samochodzie drogowym. Wszystko jest bardziej intensywne, bezpośrednie i brutalne. I to nie tylko dlatego, że silnik pracuje zaraz za Twoimi plecami, a nie gdzieś z przodu. Więcej opowiem o tym przy okazji pełnego testu McLarena 720S już niebawem. Tymczasem zostawiam Cię z 720S i jego osiągami. Miłej zabawy.

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image