Światowej sławy firma konsultingowa Interbrands przygotowała coroczne zestawienie najbardziej wartościowych marek świata. Pośród 100 najpotężniejszych brandów znalazło się aż 13 marek motoryzacyjnych. Zobaczcie, które marki są obecnie warte najwięcej.

 

 

Ranking otwierają Apple oraz Google. Pierwsza, najabrdziej wartościowa marka motoryzacyjna znajduje się na 10 miejscu w rankingu i jest nią Toyota. Zaraz za Toyotą, łeb w łeb idą Mercedes-Benz oraz BMW. Mercedes co prawda nieznacznie wyprzedza BMW pod względem wartości, jednak to BMW może pochwalić się większym wzrostem w stosunku do roku poprzedniego. Najprawdopodobniej więc, w 2014 nastąpi zmiana warty wśród niemieckich producentów. Pozycja Toyoty wydaje się niezagrożona.

Poniżej prezentujemy pełną listę koncernów samochodowych, które załapały się do pierwszej steki rankingu „Best Global Brands 2013”

best

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image