We wcześniejszym wpisie o nowej Toyocie RAV4 wspominałem Wam, że uczestniczyłem w takiej nietypowej prezentacji tego samochodu. Nietypowej, ponieważ nie była to, jak zazwyczaj, prezentacja dla dziennikarzy motoryzacyjnych, ale dla inluencerów z całej Europy. Czyli osób, które na co dzień nie macają plastików w samochodach i nie rozwodzą się nad układem kierowniczym. Za to ładnie przy nich wyglądają. To zupełnie odwrotnie niż ja.

OK, zrobiłem sobie jedno zdjęcie na Insta z nową Toyotą RAV4 (to tytułowe), ale bardziej skupiłem się na tym, żeby przekazać Wam najważniejsze informacje o V generacji tego popularnego SUV-a. Na bieżąco – jak przystało na influencera – opowiadałem o wszystkim na Instastory, a w wolnej chwili zdążyłem nagrać krótkie wideo.

W filmie zapomniałem (a właściwie to nie zdążyłem) Wam wspomnieć o licznych systemach bezpieczeństwa i wsparcia, które pojawiły się w Toyocie RAV4. Niniejszym więc wspominam, że jest ich sporo i RAV4 sama jedzie swoim pasem i sama hamuje przed wszystkim, w co nie chcielibyście uderzyć.

 

Jeśli czujecie niedosyt Toyoty, to zapraszam Was do mojej relacji z wyprawy Toyotą Auris Freestyle w Bieszczady.

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link