jak kupić samochod używany

Gdzie kupić używany samochód online?

 Jak kupować samochód używany, aby mieć pewność, że ostatecznie zdecydujemy się na sprawny i właściwy dla nas pojazd? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, już teraz zapraszamy do lektury!

  1. Na czym polega dokładna weryfikacja techniczna pojazdu?
  2. Dlaczego warto skorzystać z platformy Carvago.com?
  3. Czy jest możliwość zwrotu zakupionego auta?

Jeśli kupujesz używany samochód online, ważne jest, aby dokładnie sprawdzić, czy faktycznie kupujemy sprawne auto. Ofert w Internecie jest wiele, ale nie zawsze możemy z łatwością zweryfikować, czy kupujący nie zataja jakiejś ważnej technicznej sprawy. Dlatego warto w pierwszej kolejności decydować się na zakup samochodu z odpowiedniej platformy sprzedażowej. Dlaczego? Odpowiadamy w niniejszym artykule.

 

Na czym polega dokładna weryfikacja techniczna pojazdu?

Aktualnie sporą popularnością cieszy się platforma Carvago z tego względu, że nie tylko oferuje usługi sprzedaży samochodów używanych, ale jeszcze przed dokonaniem transakcji dokładnie sprawdza pojazdy pod każdym względem. Zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, którzy do kontroli wykorzystują między innymi usługę CarAudit. Usługa ta obejmuje między innymi weryfikację VIN i aż 270 punktów kontrolnych. W niektórych sytuacjach otrzymują również dostęp do dokumentacji serwisowej, którą następnie porównują nie tylko ze stanem fizycznym sprawdzanego pojazdu, ale i z dokumentacją dostarczoną przez autoryzowanych dealerów.

Dlaczego taka dokładna weryfikacja pojazdu, przeprowadzona przez odpowiednie osoby jest ważna? Ponieważ sprzedający często chcą sprzedać swoje samochody po zawyżonych cenach, zaniżając kilometry na liczniku, czy ukrywając poważne wady techniczne.

Na platformie Carvago nie tylko znajdziesz auta używane. Firma oferuje również zainteresowanym takie usługi, jak audyt techniczny, leasing, kredyt, natychmiastowe i kompleksowe ubezpieczenie auta, czy sześciomiesięczna gwarancja, którą można przedłużyć nawet do 3 lat. Zatem wspomniana marka jest nie tylko platformą sprzedażową, a kompleksową usługą. Do zalet zalicza się prosty, wygodny i przede wszystkim bezpieczny proces zakupu samochodu. Jeśli tylko chcesz, możesz zlecić firmie również załatwienie wszystkich formalności, w tym – na przykład – rejestrowanie samochodu.

Carvago gwarantuje również bezpieczną dostawę auta. Z reguły termin dostawy pod wskazane miejsce – również pod dom – wynosi maksymalnie 20 dni roboczych.

 

 Dlaczego warto skorzystać z platformy Carvago.com?

Proces zakupu auta jest bardzo prosty. Zainteresowany wybiera konkretny samochód, a następnie certyfikowani rzeczoznawcy oraz specjaliści sprawdzają dokładnie jego stan techniczny. Jeśli wykryte zostaną jakiekolwiek nieprawidłowości lub poważniejsze usterki, klient w takiej sytuacji otrzyma propozycję alternatywnych pojazdów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ostatecznie otrzymasz sprawny samochód!

Kontrola samochodu i sprawdzenie auta kosztuje 359 zł i trwa do dwóch dni roboczych. Z każdej kontroli klient otrzymuje kompleksowy raport oraz rekomendację i na ich podstawie zainteresowany podejmuje ostateczną decyzję, czy faktycznie chce kupić dany pojazd.

 

Czy jest możliwość zwrotu zakupionego auta?

Jeśli samochód ostatecznie nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić pojazd w ciągu 14 dni od dnia, w którym doszło do transakcji zakupu. Jeśli zmieścisz się w tym terminie, nie musisz nawet podawać przyczyny zwrotu. Dzięki takim rozwiązaniom kupowanie auta staje się prostsze również dla osób, które nie znają się i nie mogą same przeprowadzić kontroli sprzedaży samochodów. Wspomniana usługa pozwala odczarować zakup aut używanych, a każdy klient wybiera samochód, który na pewno spełni jego oczekiwania. Możesz też zobaczyć, jakie modele najchętniej wybierają Polacy i ile samochodów osobowych zostało zarejestrowanych z oferty blisko miliona sprawdzonych pojazdów, z których każdy ma profesjonalny audyt techniczny pojazdu. Przekłada się to na większy wybór modeli aut.

Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image