Druga generacja Audi Q7 jest już z nami od czterech lat. Nadal całkiem dobrze radzi sobie w starciu z młodszymi rywalami, ale prawa rynku są nieubłagane – cztery lata stażu oznaczają facelifting. O tym, co się zmieniło w Audi Q7 opowiadam przy okazji pierwszych jazd testowych odświeżonym modelem na polskich drogach.

Audi Q7 to jeden z bardziej lubianych dużych SUV-ów klasy premium na naszym rynku. W rankingu sprzedaży ustępuje jedynie nowemu BMW X5, reszta stawki zostaje w tyle. Teraz do Polski wjeżdża odświeżone Q7 – po gruntownej modernizacji wnętrza. O tym, czy wszystkie zmiany wyszły Q7 na dobre opowiadam Wam zza kierownicy najmocniejszej odmiany, czyli SQ7.

O Autorze

Avatar

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię? Od ponad 10 lat zawodowo testuję i recenzuję nowe modele samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej niezależnie i lifestyle’owo, jako bloger i freelancer. Staram się wyjaśniać, doradzać i pomagać Wam w Waszych motoryzacyjnych problemach. Nowe samochody to po prostu moja praca. Szczególnie te klasy premium, ponieważ cenię sobie komfort, dbałość o detale oraz emocje, które wynikają z połączenia tych dwóch aspektów.

Podobne posty

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Moja matka mówi, że profil na Instagramie to jedyne, co mi się w życiu udało. 
Zapraszam w wolnej chwili.

close-link