Dzienniki PremiumMoto.pl w obrazkach

Przewodnik po dziennikach PremiumMoto.pl, czyli krótkich, cyklicznych formach o samochodach (z naciskiem na klasę premium), motoryzacji i zmotoryzowanym życiu w ogóle. Zajrzyj za kulisy PremiumMoto.pl, poczytaj, co dzieje się na blogu (i w motoryzacji), kiedy na blogu nie dzieje się nic. Bo dzieje się dużo, a wpisy na stronie głównej to jedynie esencja tych wydarzeń. StayTuned & #stayPremium. Strona uaktualniana na bieżąco.

Jak działa ta strona? Staram się sumiennie prowadzić dzienniki PremiumMoto.pl i co trzy dni dodaje nowy, krótki wpis. Wpisy grupuję w ramach danego miesiąca i publikuję tutaj. Jadnak, aby ułatwić nawigację, poniżej stworzyłem obrazkowy spis treści. Kliknięcie na obrazek przeniesie Was bezpośrednio do konkretnego wpisu. Spróbujcie!

Dzienniki 2017

Dzienniki 2015 i 2016

Pełną, chronologiczną wersję dzienników znajdziesz w tym dziale

 

O Autorze

Kim ja w ogóle jestem i co tutaj robię?

Od ponad 10 lat na co dzień, zawodowo zajmuje się motoryzacją, a przede wszystkim testowaniem i opisywaniem dla Was nowych samochodów. Kiedyś jako dziennikarz motoryzacyjny, dzisiaj bardziej jako bloger i freelancer na stałe współpracujący w kilkoma magazynami lifetsylowymi/motoryzacyjnymi. Nowe samochody (nie tylko te premium) to po prostu moja praca. Zdobytą wiedzą i refleksjami dzielę się z Wami tutaj.

Podobne Posty

3 komentarze

  1. AutoSklep

    Bardzo fajny i zadbany blog, pierwsza 3 jeśli chodzi o blogi moto w naszym kraju. Życzymy wytrwałości w dalszym prowadzeniu… tam 3mać !!

    Odpowiedz
  2. Szymon

    Świetny blog o samochodach klasy premium prowadzony przez prawdziwego pasjonata! Naprawdę ciekawe artykuły i przydatne informacje. Warto tu wracać.Dzięki!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany