Ferrari

ferrari-lamborghini-mclaren-bentley-rolls-polska-ranking-marek 1

Ranking samochodów luksusowych w Polsce | Ferrari, Lamborghini, Bentley i reszta

Nową tradycją na PremiumMoto.pl jest coroczne podsumowanie wyników sprzedaży (pierwszych rejestracji) samochodów luksusowych oraz supersamochodów w Polsce. Spójrzmy zatem, jak w 2019 roku w naszym kraju radziły sobie Ferrari, Bentley, Aston Martin, Rolls-Royce, Lamborghini oraz McLaren. Które z tych marek mogą zaliczyć rok do udanych i jakie modele rządzą w segmencie samochodów luksusowych?

Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce i inne marki luksusowe w Polsce – ranking sprzedaży 2018

Rynek dóbr luksusowych w Polsce ma się coraz lepiej, a najlepiej na tym rynku radzą sobie oczywiście samochody. Lamborghini, Ferrari, Rolls-Royce czy Bentley z roku na rok notują rekordową sprzedaż na naszym rynku. Najwyższa pora kompleksowo podsumować, jak poszczególne marki luksusowe poradziły sobie w 2018 roku. Zapraszam na jedyne w Polsce tak szczegółowe zestawienie rankingów i statystyk sprzedaży samochodów luksusowych.
Test LaFerarri

Nie do końca nasz test LaFerrari

Dokładnie 29 kwietnia 2014 roku Ferrari zniosło embargo na materiały z pierwszych jazd testowych hybrydowym LaFerrari. Czy dziennikarze doszukali się jakichś wad w wartym ponad 1,3 mln euro Ferrari? Czy mieli jakieś zastrzeżenia do auta, które reprezentuje wszystko, czego do tej pory Ferrari nauczyło się o tworzeniu samochodów drogowych i wyścigowych?

Ferdinand Piëch zamówił LaFerrari

Z pewnością kojarzycie nazwisko Piëch. Tak, mowa o prezesie rady nadzorczej koncernu VW, wnuczku "ojca założyciela". Według niemieckiego "Auto Bild" niedawno Piëch stał się jednym z 499 szczęśliwców, którym drogą kupna udało się nabyć niesamowite LaFerrari.

Konik bardziej ekskluzywny, byk na masce SUV-a

Szef wszystkich szefów i prezes Ferrari Luca di Montezemolo zabrał niedawno głos w sprawie przyszłości "wierzgającego konika". Okazuje się, że włoska marka skupi się na jakości, a nie ilości, oraz nie planuje stworzenia niczego, co by wykraczało poza aktualne spektrum nadwozi i napędów. Przynajmniej póki Luca stoi na czele firmy. Tymczasem w Lamborghini...
Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari F12 Berlinetta – informacje

Nigdy w historii nie było tak szybkiego i mocnego drogowego Ferrari. Nowe dzieło z Maranello fascynuje nie tylko przepięknymi liniami nadwozia, ale i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Następca 599 GTB Fiorano wyczekiwany był już od dłuższego czasu, równocześnie wszyscy zastanawiali się jaka będzie odpowiedź Maranello na 700-konnego Lamborghini Aventadora. I oto jest – F12 Berlinetta.

CHWILECZKĘ, NIE ZAMYKAJ MNIE, NIE JESTEM REKLAMĄ.

JESTEM ZAPROSZENIEM NA INSTAGRAMOWY PROFIL PREMIUMMOTO!

WARTO ZAJRZEĆ!

OK, TERAZ MOŻESZ MNIE ZAMKNĄĆ.

close-link
Hej! A widziałeś już znany i lubiany Instagram PremiumMoto? >>
close-image